Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Skrydžiai iš Vilniaus į Tel Avivą, Izraelį

Nuo 2012 m. birželio 20 d. prasideda reguliarūs skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Izraelio Tel Avivo Beno Guriono oro uostą. Lėktuvų bilietai į Izraelį jau parduodami. Tai palengvins keliautojų, kuriems reikia patekti į šią šalį, gyvenimą.

Iki šiol reikėdavo skraidyti su persėdimu Varšuvoje, Rygoje, Maskvoje ar kitoje Europos valstybėje. Jungiamieji skrydžiai ir lėktuvų bilietai į Izraelį nebuvo nei pats pigiausias, nei patogiausias laiko leidimas. Skrydžius į Tel Avivą bendromis jėgomis pradeda vietinės oro linijos „Sun d’Or“ kartu su nacionalinėmis Izraelio oro linijomis „El Al“.

Skrydžių į Tel Avivą tvarkaraštis:
[eturas_flights1 Tel Avivas VNO;KUN;RIX round_trip 5]

LY5163 – išvykimas iš Tel Avivo 5 val. 30 min., atvykimas į Vilnių – 9 val. 50 min.

LY5164 – išvykimas iš Vilniaus 11 val. 10 min., atvykimas į Tel Avivą – 15 val. 5 min.

Tiesioginis reguliarusis skrydis Vilnius -Tel Avivas tai tolimiausias reguliarių skrydžių maršrutas iš Vilniaus oro uosto. Jį lenkia tik poilsinės kelionės užsakomaisiais reisais. Skrydžio nuotolis tarp Vilniaus ir Tel Avivo 2 630 kilometrų. Iki šiol tolimiausios kryptys buvo Korkas ir Barselona iki kurių iš mūsų sostinės yra 2 200 kilometrų.

Kadangi skrydžiai į Izraelį gana ilgi, keleiviai bus gabenami „Boeing 757-200“, kuriame telpa 210 žmonių. Per mėnesį keliautojams bus pasiūlyta 1 600 kėdžių. Ateityje, jei maršrutas pasiteisins ir bus pelningas, maršrutų daugės.
„Sun d’Or“ bazė Beno Guriono oro uoste, pagrindinis partneris „El Al“. „Sun d’Or“ specializuojasi aptarnaudama Europos turizmo agentūras.

Tel Avivo Beno Guriono oro uostas – pagrindiniai Izraelio oro vartai. Įsikūręs už 14 km. nuo miesto, netoli Lodo miestelio.

Įkurtas 1936 m. Jį pastatė tada kraštą valdę britai. Iki 1973 m. vadintas Lodo oro uostu. Vėliau pervadintas pirmojo Izraelio ministro pirmininko vardu.

Oro uostas įsikūręs prie Magistralės Tel Avivas – Jaruzalė ir iš jo į abu miestus reguliariai važiuoja autobusai. Čia yra ir geležinkelio stotis. Traukiniu vykti į Tel Avivą patogu, nes miestas vienas didžiausių geležinkelio transporto mazgų Artimuosiuose Rytuose.

IATA kodas TLV
ICAO kodas LLBG
Terminalai 4
Geografinės koordinatės 32°00′41″ šiaurės platumos 34°53′12″ rytų ilgumos.

Oro uostas keletą kartų pripažintas geriausiais oro vartais Artimuosiuose Rytuose. Tai saugiausias oro uostas pasaulyje. Per keletą metų čia neįvyko nė vienas teroro aktas, nors bandymų juos surengti būta. Iš kitos pusės, būtent dėl griežtų saugumo procedūrų ir patikros kai kuriems keleiviams po vizito šiame objekte lieka nelabai malonūs prisiminimai. Oro uostas naudojamas civiliniais ir kariniais tikslais.

Informacijos telefonas +972 3 9723366

Oficialus Tel Avivo Beno Guriono oro uosto tinklalapis: http://www.iaa.gov.il/Rashat/en-US/Airports/BenGurion/

Bazinės oro linijos: „Arkia Israeli Airlines“, „ El Al“, „Sun D’or International Airlines“

Tel Avivas (ivritu תֵּל אָבִיב-יָפוֹ) antras pagal dydį šalies miestas ir faktinė Izraelio sostinė. Įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje. Gyventojų 403 000. Miestas įkurtas 1909 m. Dabartinės jo ribos nubrėžtos 1949 m., kai buvo sujungti Tel Avivo ir Jafos miestai.


Žymės: ,

7 atsakymų į " Skrydžiai iš Vilniaus į Tel Avivą, Izraelį "

 1. Ceslova sako:

  Sveiki, kaip butu galima uzsisakyti bilietus skrydziui i Tel aviva tiesiogiai birzelio, liepos men.

  • admin sako:

   Galima, tačiau mes patys bilietais neprekiaujame, tik stengiamės pateikti kuo detalesnę informaciją apie lėktuvų bilietus ir skrydžius. Paieškokite pas mūsų partnerius, kurių inforamcija pateikiama mūsų puslapyje.

 2. Rita sako:

  Ar yra tiesioginis skrydis is Vilniaus i Tel Aviv su Izraelio avialinijom ElLAL?

  • admin sako:

   Taip yra, tačiau šios oro linijos skraido tik vasaros sezono metu nuo 2012-06-20 iki 2012-09-19.

   Išvykimo laikas 11:15 val. skrtdžio numeris LY 5164

 3. Birute sako:

  Kiek kainuoja bilietai Vilnius- Tel avivas rugpjucio 22d.- 29d.?

  • admin sako:

   Pigiausia rugpjūčio 19 d. 891 Lt į vieną pusę. Vėliau kainos šokteli iki 1034 LTL. (22 d.) ir labai maloniai nukrinta Jūsų apibrėžto termino pabaigoje.
   28 d. 646 LTL liko tik 4 vietos
   29 d. 760 LTL liko tik 7 vietos

   Vietų skaičius ir kainos šios žinutės rašymo momentu.

 4. Buves sako:

  Gaila, kad Tel Avivas per toli, kad Rynair sugalvotų į ten skraidyti. Vien dėl atstumo skrydžiai į Izraelį niekada nebus pigūs.

Palikti atsiliepimą