Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Tiesioginiai skrydžiai į Reikjaviką, Islandiją

Islandijos oro linijos „Iceland Express“ pradeda tiesioginius skrydžius iš Reikjaviko oro uosto į Vilnių. Pirmoji kelionė, kuriai jau galima įsigyti lėktuvo bilietus, numatyta šių metų birželio 26 d. iš Rejkaviko. Iš Vilniaus į Islandiją pirmą kartą bus galima nuskristi diena vėliau – birželio 27 d.

Pigūs skrydžiai į Reikjaviką

Reikjaviko žemėlapis

[eturas_flights1 Reikjavikas VNO;KUN one_way 5]

Toks laiko skirtumas dėl to, kad skrydžiai iš Islandijos vyksta naktį. Deja, šis maršrutas bus tik sezoninis. Vienintelis Baltijos valstybėse reisas į šią mažytę šalį bus vykdomas tik vasaros mėnesiais. Lėktuvas iš didžiausio Islandijoje Keflaviko oro uosto (50 km nuo Reikjaviko) išskris kiekvieną antradienį 22 val. Vilniaus oro uoste leisis trečiadieniais 5 val. ryto. Iš Vilniaus pakilęs 6 val. ryte, Reikjavike leisis 7 val. 15 min. vietos laiku. Skrydis truks keturias valandas, nes miestus skiria 2 800 km atstumas. Per skrydžių laikotarpį tikimasi pervežti apie 3 000 keleivių. Keliautojams siūlomas „Airbus A320“ orlaivis, kuriame telpa 180 keleivių.

Tai tradicinė „Iceland Express“ rinkodara. Daugelį skrydžių šios oro linijos vykdo tik turistinio sezono metu. Net į tokius miestus, kaip Londonas ir Kopenhaga, islandai keleivius vežioja tik vasarą.

„Iceland Express“ –nedidelė Islandijos pigių skrydžių bendrovė, kurios bazinis oro uostas Reikjavike. Iš šalies sostinės ji skraido į daugumą Europos miestų. Tiesa, reguliarūs reisai vyksta tik iš Islandijos į Daniją. Kiti maršrutai sezoniniai, kai padidėja susidomėjimas Islandija, kaip egzotiška valstybe. Nors bendrovė apie save kalba kaip apie pigių skrydžių įmonę, realiai jos siūlomų bilietų kainos pigios nebent skandinavams, kurių pragyvenimo lygis aukštesnis nei kitų Europiečių. Lietuviams, įpratusiems prie „Wizz air“ ir „Ryanair“ akcijų, jos nėra pačios žemiausios. Pavyzdžiui, skrydis iš Reikjaviko į Kopenhagą, viena pigiausių krypčių, kainuoja beveik 500 Lt.

„Iceland Express“ puslapis http://www.icelandexpress.com/ . Nors skandinaviškai paprastas, tačiau trūksta vieno – aiškaus skrydžių tvarkaraščio iš Reikjaviko. Dėl to nervina, kai ieškant skrydžio nuolat tenka susidurti su užrašu, kad numatytą datą reisų reikalingomis kryptimis nėra. Bilietų kainos pagal nutylėjimą rodomos Didžiosios Britanijos svarais, tačiau galima pasirinkti ir kitą, patogesnę, valiutą.

„Iceland Express“ lėktuvų bilietai
nemokamai grąžinami ir keičiami tik tada, jei reisą atšaukia ar jo laiką keičia pati „Iceland Express“. Jei to nori keleivis, mokestis virš 100 Lt (25 Didžiosios Britanijos svarai).
Įkurta 2002 m., realią veiklą pradėjo 2003 m. vasario 27 d.

Palikti atsiliepimą