Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs skrydžiai iš Vilniaus

Iš Vilniaus oro uosto reguliariai skraido keliolika bendrovių. Deja, įprastinių reguliarių ir pigių skrydžių rinkoje niekaip nesiseka įsitvirtinti lietuviams. Per paskurinius keletą metų spėjo bankrutuoti “Star1 Airlines” ir AB „flyLAL – Lithuanian Airlines“ (geriau žinoma pagal prekės ženklą  „flyLAL“).

Abi  įmonės mėgino konkuruoti ir pigių skrydžių rinkoje, o „flyLAL“,  neoficialiomis žiniomis, vietą po saule mėgino iškovoti ir drąstiškai sumažinusi lėktuvų bilietų pardavėjų uždarbius. Beje, pastarosios bendrovės antrinė įmonė „flyLAL charters” , kurios pagrindinis verslas užsakomieji skrydžiai, sėkmingai ir pelningai dirba iki šiol. Tik nuo 2010 m.  liepos jos pavadinimas pakeistas į „Small Planet Airlines“.  Pavadinimo keitimo priežastis – geografinė plėtra.

Pigūs lėktuvų bilietai iš Vilniaus

[eturas_flights1 Londonas;Dublinas;Ryga VNO one_way 5]

Nuo 2010 metų rudens iš Vilniaus oro uosto tiesiogiai, be persėdimų, galima nuskristi į 17 Europos miestų.

Reguliariųjų skrydžių oro linijų bendrovės, skraidančios į Vilnių ir iš Vilniaus:

Wizz Air pigius skrydžius rengianti Vengrijos bendrovė. Vilniaus oro uoste ji užėmė žlugusios lietuviško pigių skrydžių bendrovės Star1 vietą. Darbo pradžia 2011 metų balandis, tačiau Wizz Air lėktuvų bilietai jau parduodami. Vengrai turi 13 bazių Vidurio ir Rytų Europoje ir siūlo apie 150 pigių skrydžių maršrutų 32 lėktuvais.
Iš Vilniaus Wizz Air pigūs skrydžiai į Barseloną (El Prat), Romą (Fiumicino), Londoną (Lutonas, Korko), Eindhoveną, Milaną (Bergamo), Donkasterį (Šefildo Robino Hudo) bei  Stokholmą (Skavsta) oro uostus.
Iš Rygos oro uosto Wizz Air pigūs skrydžiai parduodami  į Londoną ir Oslą.

Kaip atsaką į konkurentų planus skraidyti iš Lietuvos sostinės, nuo apie skrydžių pradžią nuo 2011 m. gegužės pranešė ir Ryanair, iki tol neplanavusi kraustytis iš Kauno oro uosto. Nors prognozuojama, kad abi šios kompanijos užims tik 27 procentus Vilniaus oro uosto rinkos, tačiau įprastoms oro linijoms konkuruoti su jomis gali būti sudėtinga. Tuo labiau, kad kova vyks dėl pačių populiariausių maršrutų į Londoną ir Dubliną.

Aer Lingus

Aerosvit Airlines

Air Baltic Corporation

Austrian Airlines

Aviavilsa

Brussels Airlines

Czech Airlines

Estonian Air

Finnair

LOT Polish Airlines

Lufthansa

Norwegian Air Shuttle

SAS Scandinavian Airlines

Small Planet Airlines

Utair

Užsakomųjų skrydžių oro linijų bendrovės, skraidančios į Vilniių ir iš Vilniaus:

Aurela

Bulgaria Air

Small Planet Airlines

Sun d’Or Airline

Pigių skrydžių bendrovės, skraidančios iš Vilniaus:

Ryanair

Wizz air

Aer Lingus

 

Plačiau apie Vilniaus oro uostą čia.

Plačiau apie lėktuvų bilietus ir skrydžius ieškokite čia.

 


2012 m. vasaros sezoną skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi į šiuos oro uostus:

Baden-Badeną
Barseloną
Bergeną
Bremeną
Briuselį
Donkasterį
Dortmundą
Dubliną
Eindhoveną
Frankfurtą
Helsinkį
Kijevą
Kopenhagą
Korką
Krokuvą
Liverpulį
Londoną
Maskva
Milaną
Oslą
Paryžių
Prahą
Reikjaviką
Rygą
Romą
Sankt Peterburgą
Stavangerį
Taliną
Tel Avivą
Varšuvą
Vieną

4 atsakymų į " Pigūs skrydžiai iš Vilniaus "

 1. diana sako:

  prasau,padekite.nezinau ka daryri.man reikia skristi rugsejo 26 diena i londana (Stanted),bet negaliu užsiregistruoti skrydžiui aviakompanijos RyanAir tinklapyje adresu: http://www.ryanair.com/lt/online-check-i,kad isvengti papildomu mokesciu.nes rodo,kad pasitikrinciau dokumentus domenius.atidaryti keleivio domenius neiseina,uzsiregistruoti skrydi irgi.noreciua skristi be viro,nes jis baltarusas jam reikalinga viza UK.pakeisti duomenius kito zmogaus irgi neiseina,nes raso chek-in,bet kaip gali buti chek-in jei gu virui reikia viza.mano domenius parasytos taisingiai.ka galima padaryti.nes iseina ne krysti negaliu,ne pakeisti domenius.

  • admin sako:

   Registracija galite paziureti cia https://www.bookryanair.com/SkySales/FRSecurity.aspx?culture=en-ie&lc=en-lt.

   Ten reikia ivesti 6 skaiciu rezervacijos numeri, kuri Jums atsiunte elektroniniu pastu ir elektrinini pasta, kuriuo registravotes „Ryanair“ svetaineje. Atidziai paziurekite, ar visas varneles sudejote teisingai. Check in paprastai daromas likus ne maziau 14 d. iki skrydzio.

   Tik, kaip suprantame, Jums tai negelbsti. Jei norite keisti duomenis, galime nuliudinti, kad tai mokama paslauga, kainuojanti apie 175 Lt. Tiesiog tai papildomas pigiu skrydziu liniju verslas ir nemenkos pajamos 😉

   Viska smulkiai Jums isaiskins „Ryanair“ bilietu kasoje (8 37) 750 195,(8 37) 750 196,(8 37) 399 004 (cia Kauno oro uosto numeris, bet taisykles bendros visai kompanijai).

 2. Jul sako:

  Manau, kad vis tiek reikia bandyt skambint, darbuotojai gal patars ką nors ir ras sprendimą. O šiaip Ryanair, Wizz Air ir dar nesvarbu, kokios firmos tik skatina konkuravimą viena su kita. Taigi, dėl to mums, paprastiems žmonėms, tik geriau. :)

 3. Monikute sako:

  Vieni draugai naudojosi Ryanair, o kiti Wizz Air paslaugomis. Ir tie, ir tie, man rodos, liko patenkinti. Šiaip dėl minėtų dalykų abu žmonės teisingai sako – reikia paskambinti.

Palikti atsiliepimą