Lektuvu bilietai

Pradinis » Oro uostas

Rezervuoti pigesnius bilietus

Kaip nuvažiuoti į Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir Rygos oro uostus

Tai ne retorinis klausimas. Keliautojas, už pigaus skrydžio bilietus į tolimą Europos miestą sumokėjęs keliasdešimt litų kartais nemaloniai nustemba, jog kelionė iki oro uosto kainuoja brangiau nei pats skrydis.

Kauno oro uosto į Kauną važinėja miesto autobusai Nr. 29 (maršrutas – Kauno oro uostas (Karmėlava) – Savanorių pr. – K. Petrausko g. – Autobusų sotis – Panemunė – Vičiūnai) arba Nr. 120 (maršrutas – Kauno pilis – Savanorių prospektas – Karmėlava).

„ShuttleBUS LT Kaunas“ maršrutas: Kauno oro uostas, Oro uosto g., Vilniaus g., Plento g., Savanorių pr., Šv. Gertrūdos g., Gimnazijos g., Birštono g., Karaliaus Mindaugo pr., M. Daukšos g., Muitinės g., Rotušės a., A. Jakšto g., Šv. Gertrūdos g., Laisvės al., E. Ožeškienės g., K. Donelaičio g., Vytauto pr., M. K. Čiurlionio g., Tunelio g., K. Baršausko g., Pramonės pr., prekybos miestelis „Urmas“, Taikos pr., Pramonės pr., Savanorių pr., Plento g., Vilniaus g., Oro uosto g., Kauno oro uostas. Į jo maršrutą įtraukti „Amberton“, „Daugirdas“, “Metropolis“, „Europe Royale“ viešbučiai. Naujovė Lietuvoje ta, kad prie „Urmo“ transporto priemonė stovės ilgėliau ir keleiviai galės eiti įsigyti suvenyrų.

Iš sostinės galima važiuoti traukiniu iki Kauno, nusigauti iki autobusų stoties ir kelionę tęsti autobusu. Tai nėra patogu. Iš traukinių ir autobusų stočių iki Karmėlavos oro uosto galima važiuoti ir taksi. Galbūt verta, jei keliauja didesnė kompanija.

Iš sostinės galima važiuoti traukiniu iki Kauno, nusigauti iki autobusų stoties ir kelionę tęsti autobusu.  Tai nėra patogu. Iš traukinių ir autobusų stočių iki Karmėlavos oro uosto galima važiuoti ir taksi. Galbūt verta, jei keliauja didesnė kompanija.

Kelionę iš Vilniaus ir Klaipėdos iki pat Kauno oro uosto durų galima suplanuoti ir internetu, o bilietus į didmiesčius važiuojantį Kauno oro uosto ekspresą galima įsigyti nepakylant nuo kompiuterio. Tiesa, paprastai šis variantas būna šiek tiek brangesnis nei keliauti su persėdimais.

Iš Vilniaus iki Kauno oro uosto važiuoja ir mikroautobusas.  Oro uosto keleivių išvežiojimu rūpinasi viena įmonė, vykdanti tiesioginius vežimus iki Vilniaus. Kaina virš 10 eurų litų.

Jei į Kauno oro uostą važiuojate savo automobiliu, jo laikymas ilgalaikio stovėjimo aikštelėje kainuos nuo 15 litų už kiekvieną parą.

Į Vilniaus oro uostą iš miesto pigiausia važiuoti viešuoju transportu. Kelionę galite susiplanuoti čia.

Traukinuku. Kaip ir moderniuose Europos oro uostos, iš Vilniaus oro uosto į miestą galite važiuoti ir traukiniu. Iš geležinkelio stotelės į oro uosto terminalą veda pėsčiųjų takas su dengta galerija. Traukinio bilietas kainuoja mažiau nei eurą. www.litrail.lt/

Taksi. Jei planuojate vykti taksi, iškvieskite automobilį tiek važiuojant į oro uostą, tiek po skrydžio grįžtant namo. Paprastai už kelionę su prie oro uosto laukiančiais automobiliais tenka mokėti ženkliai, kartais keletą kartų, mokėti daugiau nei iškvietus automobilį, kuris jus nugabens į bet kurią miesto vietą.

Jei važiuojate savo automobiliu, jį galite palikti mokamoje  automobilių stovėjimo aikštelėje. Automobilio stovėjimo įkainiai: valanda 4-5 Lt, para – 24-25 Lt.

Iš Klaipėdos į Vilniaus oro uostą galite atvykti Vilniaus oro uosto ekspresu. www.airport-express.lt

Į Rygos oro uostą patogiausia važiuoti arba savo automobiliu, arba tarptautiniais autobusais, kurių bilietus galite įsigyti ir internetu:

TOKS

Į miestą iš Rygos oro uosto galite važiuoti 22 maršruto autobusu. Kelionės trukmė, priklausomai nuo stotelės, kurioje norite išlipti, truks iki pusvalandžio. Kaina 3,5 lito. Už bilietą mokėti vairuotojui.

Į miestą taip pat galite važiuoti “Airport Express” mikroautobusais. Kelionės kaina apie 15  litų.

53 atsakymų į " Kaip nuvažiuoti į Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir Rygos oro uostus "

 1. Saulius sako:

  Sveiki,bukite malonus paskelbkite Rygos oro uosto tikslu adresa ir nuvykimo koordinates,kurias galimetu ivest i navigacini prietaisa.aciu

  • admin sako:

   Rygos tarptautinio oro uosto koordinatės N56.92568E23.97114

   Kitaip ilguma 56.92 , platuma 23.97. Pašto indeksas LV 1053,

   Tikslus adresas angliškai:

   SJSC RIGA International Airport
   Muzeju 1
   Marupe district
   LV 1053
   LATVIA

 2. Audrone sako:

  Sveiki,bukite malonus,pasakykite kaip pasiekti kauna atskridus 2val.nakties is Doncaster/Shefild.Ar yra koks autobusas ar mikriukas.Is anksto dekoju.

 3. E sako:

  sveiki, kaip pasiekti rygos oro uosta is kauno nakti ? Ar vaziuoja kokie nors autobusai?

 4. audrone sako:

  Sveiki kaip is Klaipedos atvykti i Vilniaus aerouosta 4.30.(rugsejo 27).Aciu.

 5. Virginija sako:

  kaip nuvykti i Rygos aerouosta is Kauno. Skrydis is Rygos lapkricio 8d. 10 val. ryto.
  Dekinga

  • admin sako:

   Susisiekimas Kaunas – Rygos oro uostas pakankamai komplikuotas. Vienas iš realesnių variantų, nors irgi nelabai smagus, važiuoti per Klaipėda su „Olex“ kompanija. http://www.ollex.lt/. Šio kelio problema, kad teks naktį nemiegoti ir važiuoti iki Klaipėdos. Anksčiau iš Kauno tiesiai į Rygos oro uostą važiuodavo ir kitas vežėjas autobusu, tačiau nuos spalio 15 d. reisai panaikinti.

   Kelionė pirmyn: KLAIPĖDA (Autobusų stotis) – RYGA (Oro uostas)

   Čia lapkričio 8 d. tvarkaraštis.

   Išvyksta Atvyksta Bilieto kaina
   03:40 07:45 55 Lt (16 €)
   06:00 10:05 55 Lt (16 €)
   11:30 15:35 55 Lt (16 €)
   14:30 18:35 55 Lt (16 €)

 6. emilis sako:

  sveiki antradieni reike nuvaziuoti i karmelavos orouosta o pagal adresa nes koda man navigacineje palei koda neranda orouosto gal ira kitos kordinates kaip ten nuvikti

  • admin sako:

   Pameginkite ranka ivesti koordinates 54°57′50″N 24°05′05″E
   Oficialus adresas VĮ „KAUNO AEROUOSTAS“, Karmėlava, 54460, Kauno rajonas

 7. Valerija sako:

  Sveiki. 2011 11 15 dieną 10.00 val. norėčiau būti Karmėlavos oro uoste. Kaip nuvykti autobusu iš Panevėžio?

 8. vilija sako:

  Sveiki. Kaip atvažiuoti į Klaipėdą iš Rygos aerouosto, atskridus 2011-12-25 23:25 ?(labai lauksiu atsakymo e-paštu)

 9. Dalia sako:

  Noreciau suzinoti kada isvyksta autobusas is Rygos oro uosto kadangi lektuvas buna 13:50kelinta butu galima isvykti i Panevezi.[labai lauksiu atsakymo e-pastu]

 10. Lara sako:

  Kaip nuvykti is panevezio i kauno oro uosta? Kiek matau pagal tvarkarasti
  Autobusai vyksta tik i stoti. Ar yra dar kokiu marsrutu i oro uosta? Gal kas vaziuoja pirmadieni ryte?

 11. as: sako:

  Sveiki,gal galite patarti kaip is vilniaus oro uosto,nusigauti iki kauno ? apie 8 val.vakaro ?

  • admin sako:

   Pigiausias būdas traukiniu iš oro uosto į Vilniaus geležinkelio stotį. Išvažiuoja 18 val. 56 min. į stotį atvyksta 19 val. 03 min. Kitas reisas 20 val. 27 min. Bilieto kaina 2,5 Lt.

   Iki Kauno galima keliauti traukiniu arba autobusu (stotys šalia), tačiau paskutinis traukinys į Kauną išvažiuoja 20 val. 40 min. ir nevažiuoja šeštadieniais. Be to, atvažiavus iš oro uosto į traukinį reikėtų spėti per keletą minučių.

   Autobusas į Kauną iš Vilniaus autobusų stoties išvyksta 21 val. 10 min.

   Autobusas į Kauną išvyksta

  • Shobhit sako:

   sako:Jolita, jei dar nesate nuirpsikę lėktuvo bilieto, tuomet galite užsisakyti bagažo gabenimą pirkimo metu. Bagažo svorio kategorijos galimos iki 15 kg (kaina 25 GBP) arba 20 kg (kaina 35 GBP). Jei bilietą jau esate įsigiję, bagažo gabenimą taip pat galite užsisakyti – jei pirkote bilietą ryanair.com svetainėje, tuomet galite tai padaryti savarankiškai, jei per kelionių agentą – kreipkitės į jį.Jei iš anksto to nepadarysite, atvykus prieš skrydį oro uoste už bagažo gabenimą teks susimokėti kur kas daugiau – už 15 kg 87 GBP, už 20 kg 91 GBP.

 12. liuda sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti kaip is kauno nusigauti i vilniaus oro uosta?? Ieskojau internete tokiu autobusu, bet neradau…

  • admin sako:

   Vienas iš paprasčiausių būdų – iš Kauno traukiniu ar autobusu važiuojate į Vilnių. Sostinės traukinių ir autobusų stotys šalia, o iš traukinių stoties į oro uostą kursuoja traukinukas. Kelionės kaina 2.5 Lt. Tvarkaraštis čia

 13. dalia sako:

  gal kas pasakys koki mikriuka is kauno iki vilniaus oro uosto apie 3 val nes lektuvas6 val

 14. antanas sako:

  geguzes19 atskrendalektuvas iryga 12val kaip dasigauti iklaipeda aciu

 15. rita sako:

  gal kas pasakys koki mikriuka is kauno iki vilniaus oro uosto apie 3 val nes lektuvas6 val

 16. sandra sako:

  kaip penktadieni is kauno dasigaut i rygos oro uosta pigiausia kaina?

 17. egle sako:

  Lapkricio 25 d 11 val. isskrendame is rygos oro uosto.Kaip nuvaziuoti is Kauno ?

  • admin sako:

   Paprasčiausias kelias – paieškoti skelbimuose mikroautobusų, vežančių į Rygos oro uostą, nes reguliariai kursuojantys autobusai Jūsų pasirinktam skrydžio laikui nelabai tinka.

 18. rita sako:

  noriu paklausti ar dar traukinukas is vilniaus oro uosto i vilniaus gelezinkelio stoti vaziuoja?pirmadieni parskrendame ir norime nuvaziuoti su traukinuku iki gelezinkelio stoties o toliau traukiniu i klaipeda.kiek kainuoja bilietas?

 19. VILNIUS-Rigos oro uostas-VILNIUS sako:

  Laba diena,
  gal yra galimybe uzsakyti mikroautobusa ,kad nuveztu kovo 8d.is Vilniaus i Rygos oro uosta ir kovo 22d. parveztu is Rygos oro uosto i Vilniu.

  • admin sako:

   Laba diena, deja, mes patys tokių paslaugų neteikiame, tik administruojame puslapį. Parašykite tiesiogiai šios paslaugoms teikėjams.

 20. Alina sako:

  Laba diena,per kur greiciau butu nuvykti su masina is Klaipedos I Ryga,trumpas kelias,didelis aciu.

 21. Vanda sako:

  Gal patartumėt, kaip geriau ir patogiau iš Vilniaus nuvykti į Kauno oro uostą. Važiuojame dviese, gal būt patogiausia su savo automobiliu? – žinoma, tada parkavimo kaštai… neapsisprendžiu, gal patarsit?

 22. genovaite sako:

  ieskome kas galetu nuvezti ir parvezti 4 zmones is Taurages ar is Kryzkalnio i Vilniaus aerouosta 2013.09.24 -10.7 .aerouoste reikia buti 3val.nakties

 23. Tomas sako:

  Sveiki,
  patarkite, kaip nusigauti iš Vilniaus į Rygos oro uostą sausio 1d kai skrydis 18 valandą. Autobusų jokie variantai netinka dėl tvarkaraščių.

 24. Keleivė sako:

  Iš Vilniaus oro uosto labai patogu pasiekti Klaipėdą su
  http://www.pervezimas24.lt/
  Lengva išsirinkti laiką sutinkamai su skrydžio laiku.
  Taip pat susisiekimas Klaipėda – Vilniaus oro uostas.

 25. Raimonda sako:

  Sweiki, gal galetumete patarti kaip nuvykti is mazeikiu I vilniaus oro uosta sestafienio nakty, gal kokie mikriukai vaziuoja. Aciu

 26. Jolanta sako:

  Liepos13d. Apie13 val. Busiu Kauno aerodrome. Kaip tiesiogiai nuvykt I telsius? Gal zino te mikroautobusu kurie veza? Aciu.

 27. dana sako:

  patarkite prasau kaip is kauno oro uosto nuvaziuoti i siaulius vakare po 22val

 28. vanda sako:

  kaip nuvykt I Klaipeda jeigu lektuvas atskrenda 2:15 po pietu vasara.

 29. Giedre sako:

  Sveiki.Kaip is Karmelavos patekti i Vilkyskius lektuvui nusileidus 23.55(su mazu vaikuciu)

 30. Jonas sako:

  Kaip iš Mažeikių nuvažiuoti į Rygą?

 31. Justina sako:

  Rygoj nusileisiu 12:05 kaip greiciausia butu grizti i ukmerge reikia

 32. Inga sako:

  sveiki,kaip nuvykti i Rygos oro uosta rugpjucio 17 d.skrydis 11.45,is Kauno.dekoju,laukiu atsakymo.

 33. admin sako:

  Galite pasinaudoti zigzag.lt autobusais, kurie važiuoja iš pačio Rygos oro uosto. Jų tvarkaraštis http://www.zigzag.lt/index.php/pageid/2448/

Palikti atsiliepimą