Lektuvu bilietai

Pradinis » Įvairenybės

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs „Ryanair“ bilietai – kaip lietuviai jų ieško

Skrydžiai „Ryanair“ jau senokai spėjo apaugti legendomis. Kai tauta prisiklauso pasakojimų, kad į Londoną, Milaną ar Paryžių galima nusipirkti lėktuvų bilietus už niekingus 5 ar 10 eurų, net studentai ir bedarbiai palinksta prie monitoriaus ir leidžiasi į tokio gėrio paieškas.

Juk keliauti nori visi. Nepaisant prabangių avialinijų tikinimo, kad normalus savęs gerbiančio piliečio skrydis tai kelionė verslo klase, žmonės racionalūs. Iš savo kišenės mokėti keliolika kartų daugiau už kelių valandų sąlyginį komfortą (tiek paprastai trunka skrydis Europoje, o į Jungtines Amerikos valstijas ar Aziją pigių skrydžių bendrovės dar neskraido) nesinori niekam.

Kai ausis pasiekusi tik legenda, o patirties keliaujant mažokai, žmonės paieškos sistemų pagalba mėgina rasti tokius trokštamus bilietus įvesdami visus įmanomus pavadinimu „iš klausos“. Reikia pripažinti, kad „Ryanair“ nėra pats lengviausias pavadinimas lietuviui. Dauguma, kol šio pavadinimo nepamato parašyto juodu ant balto, tol tikslios rašybos neįsidėmi. Pateikiame įvairiausių variantų, kokius tik mūsų tautiečiai veda į google.lt paieškos langelį trokšdami nusikasti iki pigių bilietų.

rainar.lt

raynair.lt

ryaneir.lt

ryanayr.lt

rynair bilietai

ryainair.lt

www.rynair.lt

ryannair.lt

ranair.lt

rinair.lt

rynair.com

rainayr.lt

rianair.lt

rynnair.lt

rynair.lt kaunas

raynair.lt bilietai

Kaip matome, žmonių fantazija gana įvairi. O kokį patį klaidingą oro linijų pavadinimą esate įvedę patys?

Pabaigai – filmukas apie pirmąją žmogaus kelionę pigių skrydžių bendrovės lėktuvu. Nebijokite, tai tik parodija. Realybėje tokios kelionės nėra ištisinis košmaras. O pigių bilietų galite paieškoti ir mūsų svetainėje.


 

Palikti atsiliepimą