Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs skrydžiai į Krokuvą iš Vilniaus

Prasideda tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Krokuvą, antrą pagal dydį Varšuvos miestą, šalies kultūros sostinę.

Istoriškai Krokuva tampriai susieta su Lietuva. Čia rezidavo bendros Lietuvos – Lenkijos valstybės karaliai. Atsiradus šiam maršrutui, susisiekimas su Lenkija pagerėjo. “LOT Polish Airlines” kasdien du kartus per dieną skraidina iš Vilniaus į Varšuvą

Skrydžiai tarp Krokuvos ir Vilniaus vyks ketvirtadieniais ir sekmadieniais. Juos rengia Lenkijos oro linijos “Eurolot”.

Ketvirtadieniais lėktuvas į Vilnių atvyks 20 val. 30 min., iš Vilniaus išskris 21 val. Sekmadieniais į Vilnių atskris 21 val. 15 min., iš Vilniaus išskris 21 val. 40 min. Kelionės trukmė maždaug dvi valandos.

Skrydžio trukmė dvi valandos.

Pigūs skrydžiai į Krokuvą, lėktuvų bilietai į Krokuvą

Krokuvos Jono Pauliaus II oro uostas (Krakow John Paul II International Airport), taip pat žinomas kaip Airport Krakow-Balice

Atidarytas: 1964

Geografinės koordinatės:  platuma 50.08, ilguma 19.78

Vieta: 11 km į Vakarus nuo miesto

IATA kodas: KRK

ICAO kodas: EPKK

Adresas: John Paul II Internationl Airport Kraków-Balice Ltd., ul. Kpt. M. Medweckiego 1, 32-083 Balice, Poland

Oro uosto informacijos telefonas +48 12 639 30 00

Elektroninis paštas: airport@krakowairport.pl

Oficialus tinklalapis: www.krakowairport.pl

Krokuvos Jono Pauliaus II oro uostas įsikūręs prie Balice kaimo, už 11 km nuo miesto centro. Nuo 1964 m. jis buvo naudojamas keleivių pervežimui, tačiau 1968 m. jo paskirtis pakeista ir oro uostai vartai tapo karine baze.  1972 m. pastatytas pirmas keleivinis terminalas ir čia vėl pradėjo leistis bei kilti keleiviniai lėktuvai. Naujausias modernus terminalas pastatytas 1993 m. 1998 m. oro uostas pavadintas popiežiaus Jono Pauliaus II vardu. Iš Lenkijos kilęs bažnyčios hierarchas daugelį metų gyveno Krokuvoje.

Krokuvos oro uostas pagal aptarnaujamų skrydžių į Lenkiją skaičių antras šalyje. 2010 m. čia lankėsi 2,9 mln. žmonių. Jį lenkia tik Varšuvos oro vartai.

Krokuvos oro uoste vienas pakilimo takas, kurio ilgis 2550 metrai. Jo užtenka, kad galėtų leistis ir kilti tokie lėktuvai, kaip Boeing-767, talpinantys kelis šimtus keleivių. Į Vilnių skraidys 78 vietų “Bombardier Dash 8 Q400NG”.

Automobilių parkavimas Krokuvos oro uoste

Automobilių saugojimo aikštelės yra prie vidinius skrydžius aptarnaujančio terminalo Т2 ir prie tarptautiniams skrydžiams skirto Т1. Prieš pastarąjį yra ir kelių aukštų mašinų stovėjimo aikštelė.

Automobilių stovėjimas Т2 terminale kainuoja 30 zlotų už 72 valandas. Kiekviena papildoma para kainuos 10 zlotų. Įvažiavimas į oro uosto teritoriją 2 zlotai.

Т1 terminale keleivių laukimas iki 10 minučių nemokamas. Toliau už kiekvienas 15 min. reikės mokėti 5 zlotus.

Stovėjimas parkinge 7  zlotai valandai. Pirma ir antra para po 40  zlotų. Trečia ir ketvirta paros po 20 zlotų, penkta ir visos kitos dienos  po 5  zlotus.

Kaip iš Krokuvos oro uosto nuvažiuoti į miestą

Autobusai

Autobusų stotelė yra prie tarptautinių skrydžių terminalo  Т1. Krokuvos oro uostas antroje transporto zonoje, todėl reikės pirkti šiek tiek brangesnį bilietą nei judant tik miesto ribose. Vienkartinio bilieto kaina 3,2 zloto. Galiojančio parą 16 zlotų.

208 ir 292 numerių autobusai važiuoja iš oro uosto į Rytinę miesto dalį iki pagrindinės geležinkelio stoties Dworzec Główny Wschód. Kelionės trukmė apie 40 minučių.

902 numerio autobusas važinėja naktį. Jo galutinė stotelė taip pat Dworzec Główny Wschód.

Tramvajus

Iš pagrindinės geležinkelio stoties iki oro uosto kartą per pusvalandį kursuoja tramvajus. Jo stotelė už 350 metrų nuo T1 terminalo. Kelionės laikas 20 minučių. Bilieto kaina 10 zlotų.

Tarp pačių Т1 ir Т2 terminalų kursuoja nemokami autobusai. Jų grafikas suderintas su skrydžių į Krokuvą tvarkaraščių.


Žymės: ,

Palikti atsiliepimą