Lektuvu bilietai

Pradinis » Oro uostas

Rezervuoti pigesnius bilietus

Kauno oro uostas (Kaunas airport)

Iš Kauno oro uosto skraido praktiškai vienintelis "Ryanair", tačiau pigių skrydžių mėgėjams tai vienos patraukliausių biudžetinių avialinijų, kurių bilietai graibstomi.

Kauno oro uoste karaliauja „Ryanair“, o populiariausia kryptis Londonas.

Kauno oro uostą mėgsta pigių skrydžių bendrovės, nes čia aptarnavimo mokesčiai ilgai buvo pigesni nei Vilniauso oro uoste. Nors dauguma keleivių važiuoja iš sostinės ir tai nėra patogu, tačiau žmonės greitai rado sprendimą, kaip greitai ir paprastai pasiekti šį Laikinojoje sosinėje įsikūrusių objektą – važiuojama ne traukiniu ar maršrutiniu autobusu, nes vėliau iš stoties tenka ieškoti transporto kaip nuvažiuoti iki oro uosto, bet nuo „Europos“ prekybos centro kursuojančiais mikroautobusais, kurie keleivius ateža vos ne iki pakilimo tako.

Norint, kad susisiekimas būtų patogesnis, svarstoma galimybė miestą ir oro uostą sujungti geležinkeliu. Nors Kauno oro uostas pajėgus aptarnauti daugiau keleivių nei iki šiol, tačiau iki šiol jis nedirba pilnu pajėgumu, nes konkuruoti su patogesnėje vietoje įsikūrusiu Vilniaus oro uostu sudėtinga.

Plotas: 438 ha

Darbuotojų skaičius: 123

Darbo vietų skaičius: 500

Oro uosto pralaidumas:
Keleivių terminalas – 800 tūkst. keleivių per metus
Krovinių terminalas – 110 tūkst. t krovinių per metus

Kauno oro uosto tinklalapis

Kauno oro uosto skrydžių tvarkaraštis

Artimiausi oro uostai

 

Vilniaus oro uostas
Karmėlavos oro uostas
Šiaulių oro uostas
Rygos oro uostas


3 atsakymų į " Kauno oro uostas (Kaunas airport) "

 1. Linas sako:

  Tikras vilniocentristinis straipsnelis. Norima sudaryti vaizdą, esą skraido tik vilniečiai. Skraido įvairių Lietuvos vietų gyventojai, skraido ir užsieniečiai, ir nebūtinai tik į Vilnių. Tarp kitko, Vilniaus oro uostas daugeliui Lietuvos gyventojų yra kaip tik nepatogioje vietoje.

 2. danute sako:

  is vokietijos i lietuva noriu veztis maza suaugusi suniuka jis turi pasa ir savo tara, ar galima veztis. kokios salygos?

  • admin sako:

   Gyvūnus gabentis lėktuvu galima, tačiau apie tai turi būti iš anksto informuotos oro linijos. Paprastai tenka sumokėti ir už viršsvorį bei taikytis prie konkrečios valstybės reikalavimų. Pavyzdžiui, įvežti kates ir šunis į Jungtinę Karalystę sudėtingiau nei į likusias ES valstybes. Be dokumentų ir skiepų, gyvūnas paprastai turi turėti ir įsiūtą mikroschemą.

   Kiek kitokia tvarka keliaujant pigių skrydžių oro linijomis. „Ryanair“ ir „WizzAir“ gyvūnų gabenti neleidžia. Pastaroji išimtis taiko tik šunims vedliams. „airBaltic“ gyvūnus vežtis leidžia, tačiau apie tai turi būti informuoti iš anksto, nes laikosi taisyklės, kad salone vieno reiso metu negali skristi daugiau kaip du keturkojai.

   ČIa gyvūnų gabenimą reglamentuojantys dokumentai: http://www.vilnius-airport.lt/lt/informacija-keleiviams/taisykles/gyvunu-gabenimas/

Palikti atsiliepimą