Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai į Londoną ir lėktuvų bilietai į Londoną šiandien daugumos lietuvių šeimų diskusijų objektas. Sunku rasti žmogų, kurio giminaičiai ar bent pažįstami negyventų Londone. Miestas tapęs prieglobsčiu dešimtims tūkstančių emigrantų ir žmonės naršo skrydžių paieškos portalus ieškodami pigių lėktuvų bilietų sau, ar draugams, kuriuos nori pakviesti į svečius. Palengvinsime keliautojų, kurie jau turi lėktuvo bilietus kišenėje, dalią – pateikiame Londono oro uostų sąrašą ir aprašymą, kaip iš jų nusigauti į miestą. Jei bilietai jau kišenėje, galite ramiai planuoti kelionę ir ieškoti pigiausių skrydžių į šį miestą.

Skrydžiai iš Vilniaus į Londoną, jei keliaujama be persėdimų, trunka pustrečios valandos.
Skrydžiai iš Kauno į Londoną, jei keliaujama be persėdimų, trunka nuo 2 val. 30 min. iki 2 val. 45 min.

Hitrou oro uostas

Didžiausias miesto oro uostas ir vienas didžiausių pasaulio oro oro uostų, įsikūręs už 24 kilometrų nuo pačio miesto. Jame 5 terminalai. 1, 2 ir 3 įsikūrę greta. Juos aptarnauja bendra geležinkelio stotis Heathrow Central.  Nuo šių terminalų iki 4 galima nemokamai nuvažiuoti traukiniu Heathrow Connect, o iki 5 – Heathrow Express.

Adresas: London Heathrow Airport, 234 Bath Road, Harlington, Middlesex UB3 5AP, UK
Telefonas: +44-870-000-0123
Tinklalapis: www.heathrowairport.com
Tarptautinis Heathrow  kodas: LHR

Kaip iš Heathrow  oro uosto nuvažiuoti į Londoną

Pats greičiausias būdas nusigauti iki Londono centro – važiuoti Heathrow Express . Šis greitasis traukinys iki Paddington stoties jus nugabens maždaug per  15 minučių. Traukiniai iš oro uosto išvažiuoja kas 15 minučių. Jų darbo pradžia 5 valandą ryto. Durys užveriamos 23:30 val. Traukinių tvarkaraštį galite pasitikslinti oro uosto tinklalapyje.  Bilietą galite pirkti internetu (kainuos 14.50 svaro), arba pačiame traukinyje 17.50 svaro.

Heathrow Connect – traukinys, kursuojantis iki Paddington stoties. Skirtingai nuo  Heathrow Expressm jis keletą kartų stoja. Kelionės trukmė 25 minutės. Bilietą už 6.90 svarus reikia pirkti stotyje.

Metro. Heathrow oro uostą ir miestą jungia Piccadilly metro linija. Prie terminalų терминалов 1, 2 и 3 viena stotis (Central), kitos dvi prie 4 ir 5. Visos jos vadinamojoje 6 zonoje. Bilieto kaina apie 4 svarus. Jei metro važiuojate į oro uostą, atkreipkite dėmesį, prie kurio terminalo sustos traukinys, kad nereikėtų paknopstomis lėkti per visą aerouostą.

Taksi – pats paprasčiausias, bet ne pigiausias būdas po skrydžio pasiekti miestą. Skirtingai nuo visuomeninio transporto rūšių, taksi Londone dirba kiaurą parą. Automobilių stovėjimo aikštelės yra prie visų terminalų. Už kelionę į miestą reikės mokėti nuo 40 iki 70 svarų.

Gatwick – antras pagal dydį Londono oro uostas

Įsikūręs už 45 kilometrų į pietus nuo miesto. Jame veikia du terminalai – šiaurinis (north) ir pietinis (south), tarp kurių kas 6 minutės, o piko valandomis ir dažniau, kursuoja nemokamas traukinys. Kelionė užtruks 2 minutes.

Oro uosto adresas: London Gatwick Airport, West Sussex, RH6 0NP, UK
Telefonas: +44-870-000-2468
Tinklalapis: gatwickairport.com
Tarptautinis kodas: LGW


Kaip iš Gatwick oro uosto nuvažiuoti į Londoną

Gatwick Express. – pats greičiausias būdas nusigauti iš oro uosto į Londoną. Greitasis traukinys per 30 minučių jus nuveš į Victoria stotį. Ekspresas išvyksta kas 15 minučių. Jo darbo pradžia 5 ryto, paskutinis reisas 23:45. Kelionė kainuos 17.90 svaro, vaikiškas bilietas 8.95 svaro.

Traukiniai. Oro uostą su Londonu ir kitais šalies miestais jungia ir traukiniai. Į Victoria stotį galima važiuoti Southern maršrutu(kelionės laikas 35 minutės, bilieto kaina 10.90 svaro). Į, London Bridge stotį važiuokite First Capital Connect (kelionė užtruks 30-45 minutes, bilieto kaina 10.90 svaro).

Autobusai. Dauguma autobusų atvažiuoja ir išvyksta iš pietinio terminalo. Iki Londono galima nuvažiuoti Easybus EB3 kursuojančio iki London Victoria, EB4 ir Fulham Broadway. Autobusai šiuo maršrutu  išvažioja kas 20 minučių. Kelionė trunka apie valandą. Bilieto kaina nuo 2 svarų, jei pirksite iš anksto. Jei važiuosite National Express iki London užtruksite pusantros valandos, o bilietas kainuos 6.60 svaro. Bilietus galima įsigyti tiek internet, tiek kasose, kurios yra abiejuose terminaluose.

Taksi. Keleivius aptarnauja oficialus oro uosto partneris Checker Cars. Kelionė iki Londono centro automobiliu trunka apie valandą ir kainuo 77 svarus. Mokėti galima tiek grynais, tiek kortele, Kelionę iš anksto galima užsisakyti internetu.


Stansted – trečias pagal dydį šalies oro uostas

Įsikūręs už 48 kilometrų nuo Londono. Jis paprastai aptarnauja čarterinius reisus ir pigių skrydžių bendroves. Jei pirkote pigių skrydžių avialinijos lėktuvų bilietus, didelė tikimybė, jog atskirę į Angliją išlipsite būtent čia. Stanstedas yra ir kai kurių pigių skrydžių kompanijų, tokių, kaip  Ryanair, Air Berlin, Norwegian, bazinis oro uostas. (Lietuvoje Ryanair tap pat turi savo bazę Kauno oro uoste).  Oro uoste tik vienas terminalas.

Adresas: London Stansted Airport, Enterprise House, Bassingbourne Road, Essex CM24 1QW, UK
Telefonas: +44-870-000-0303
Tinklalapis: www. stanstedairport.com
Tarptautinis kodas STN


Kaip iš Stansted oro uosto nuvažiuoti į Londoną

Stansted Express – patogiausias ir greičiausias būdas nusigauti iki Londono centro. Važiuodami šiuo maršrutu išlipsite Liverpool Street stotyje. Iš terminalo traukiniai išvažiouja kas  15 minučių. Jie kursuoja nuo 5 ryto iki  23:45 vakaro.   Kelionės kaina 17.00 svaro jei bilietą pirksite kasoje ir 16.00 svarų jei iš anksto užsisakysite internetu.

Traukinys. Iki miesto galite nusigauti National Express traukiniu, kursuojančiu iki stoties  London Stratford.Planuojant kelionę šiuo transportu, turėkite galvoje, kad traukinys važiuoja tik kartą per valandą ir nevažinėja sekmadieniais. Kelionės laikas kiek ilgaiu nei valanda. Bilieto kaina 17.90 svaro. Maršrutus ir kelionės kainą galite pasitikslinti čia.

Autobusai. Iš Stantsted kiaurą parą kursuoja firmų Easybus, National Express, Terravision autobusai. Tereikia pasirinkti jums tinkantį maršrutą. Kelionė iki centro užtruks kiek mažiau nei pusantros valandos Bilieto kaina nuo 2 iki 8 svarų.

Taksi. Oro uostą aptarnauja oficialus partneris Checker Cars. Mokėti galima tiek grynais, tiek kortele.

Luton ketvirtas pagal dydį Londono oro uostas

į kurį skraido pigių skrydžių bendrovės (EasyJet, Ryanair, Flybe, Wizz Air), verslo lėktuvai. Jame aptarnaujama ir pakankamai daug čarterinių reisų.  Luton įsikūręs už  50 kilometrų nuo Londono.

Adresas: London London Luton Airport, Navigation House, Airport Way, Luton, Bedfordshire LU2 9LY, UK
Telefonas: +44-1582-405-100
Tinklalapis: www.london-luton.co.uk
Tarptautinis kodas LTN

Kaip iš Luton oro uosto nuvažiuoti į Londoną

Autobusai. Iš  Luton iki  Victoria stoties galima nuvažiuoti  757 maršruto autobusu. Šia kryptimi važiuoja,  Greenline ir EasyBus kompanijos.  Kelionė trunka apie valandą, bilieto kaina 12 svarų.  Pakeliui autobusas stoja prie  Baker Street ir Oxford Street metro stočių. Autobusai kursuoja ištisą parą ir išvyksta kas 10 arba 30 minučių.

Traukinys.  Luton Airport Parkway geležinkelio stotis įsikūrusi maždaug už 1,5 kilometro nuo oro uosto. Keleivius iki jos veža specialūs autobusai. Jei jau turite traukinio bilietą, kelionė iki stoties kainuos 1svarą. Kelionė iki Londono, priklausomai nuo traukinio, truks nuo  21 iki  25 minučių.


London City Airport

Nors tai pats jauniausias Londono oro uostas, tačiau jis įsikūręs pačiame mieste. Lėktuvai kyla ir leidžiasi Dockland rajone, didžiojo Londono teritorijoje, vos už  10 kilometrų nuo Londono sičio.  Dėl trumpo pakilimo tako ir triukšmo ribojimo,  jis skirtas mažiems lėktuvams ir verslo aviacijai. Reguliariais reisais iš jo skraidoma į didžiausius Europos miestu – Paryžių, Amsterdamą, Barseloną, Briuselį, Vieną.

Adresas: London City Airport Ltd, Royal Docks, London E16 2PB, UK
Telefonas: +44-20-7646-0088
Tinklalapis: www.londoncityairport.com
Tarptautinis kodas: LCY

Kaip iš London City Airport nuvažiuoti į Londoną

DLR. Miestą ir oro uostą jungia DLR geležinkelis. Juo iš London City Airport galima nuvažiuoti į miesto centrą ir Bank bei Tower metro stotis.  DLR bilietai galioja ir kelionei metro.

Autobusai. Pro uostą praeina 473 ir 474 autobusų maršrutai.

Taksi. Dtovėjimo aikštelė šalia išėjimo iš terminal. Kelionė iki miesto centro kainuos  nuo 20  iki 25 svarų.

24 atsakymų į " Pigūs skrydžiai į Londoną "

 1. Raimondas sako:

  patarkite kaip patogiausia nusigauti i Brighton’a!

 2. Lankytojas sako:

  Straipsnyje nurodyti keli būdai, kaip iš Gatwick oro uosto nuvykti į Londoną. Galiu pasakyti, kad manau, jog tikrai neverta važiuoti taksi. Gal ir greičiau, bet tikrai nepigu. Jei kalbėtume apie autobusus ir traukinius, tai siūlyčiau rinktis pastarąjį būdą. Kodėl? Manau, kad ir savoje šalyje neretai tenka važiuoti autobusu. Traukinys būtų kur kas egzotiškiau. Taip galima pajusti ypatingą atmosferą.

 3. Zydrunas sako:

  Na, pradžioje gryna tiesa parašyta. Daugybė giminių ir pažįstamų išvykę į užsienį. Daugiausia būtent į Londoną. Tik kažkodėl kai kurie nelabai protingai daro. Pavyzdžiui, gyvena Kaune, bet išskrenda iš Vilniaus oro uosto. Aišku, gal skrydis ir užtruks keliolika minučių mažiau, bet juk reikia paskaičiuoti kelionės iš Kauno į Vilnių išlaidas. Be to, visada patogiau, kai oro uostas arčiau namų (gali draugai pavežt ar pan.). Todėl galiu tik patarti, kad geriausia skristi iš savo miesto oro uosto.

 4. Stansted sako:

  Wizz Air, jei atminti nemeluoja, iš Vilniaus skraido į Stansted. Nors oro uostas gan aiškus, bet lietuviai sugeba ir ten paklysti. Prisimenu istoriją, kaip vienas, susipykęs su draugais, iš oro uostą į Londoną mėgino eiti pėsčiomis. Netoli bičiukas nukeliavo. Jį tuoj pariško policija, nes keliuose iš ten nėra pėsčiųjų zonų. Žmogui teko eiti greitkeliu, o anglai to kažkodėl nesuprato 😉

 5. Paradas sako:

  Gal šiemet kas nors skris į Londono naujametinį paradą? Aprašymas skamba įspūdingai – eisena iš Pikadlio aikštės per Trafalgaro aikštę iki pat Parlamento. Tūkstančiai akrobatų ir cirkininkų. O ir šalčio ten turėtų būti mažiau nei Vilniuje.

 6. admin sako:

  Skristi su „Ryanair“ gal ir pigu, tačiau jų vadų požiūris į klientus, švelniai tariant, savotiškas. Iš visų išsišokimų vienas geriausių šitas. Ne kiekvienas direktorius savo klientus gali sau leisti vadinti „bukais“ http://pigusskrydis.lt/vairenybes/2566-ryanair-vadovas-savo-oro-liniju-keleive-isvadino-buka.html

  • Donce sako:

   O kas jam? Jis gali sau leisti išsišokinėti kaip tik nori, vis tiek žmonėms pigūs skrydžiai yra aktualūs, todėl jie ir toliau naudosis Ryanair paslaugomis.

   • sako:

    Manęs tokie išsišokimai nejaudina (kol jie nėra susiję su manimi). Svarbiausia, kad bilietai pigūs, todėl nesunkiai galima keliauti ir keliauti. Ir neneikit, tokie skandalai – tik nemokama reklama Ryanair. Aišku nekokia, bet, kaip sakoma, geriau prasta reklama nei jokios reklamos.

 7. Yap sako:

  Kai gauni bilietukus i Londona uz 39 Lt i viena puse, uzsisakai registruota bagaza, i lagamina sumeti 15 bloku pypkiu, tai savaitele pas draugus atsitusini tik daina. Praktiskai nemokamai ir dar i Lietuva gryzus litu lieka. Patinka man sitas miestas 😉

 8. Donkaster sako:

  Kur jus randat lektuvu bilietu tokiom kainom. As pats asmeniskai pigiausi1 pasiulyma maciau uz 39 Lt, bet paprastai tai buna tokios datos, kad iskristi negaliu. Tuo labiau, ne savaitgalis. Be to, kai pridedu kelione atgal, tai ta kaina ne tokia jau maza patampa. Cia nebent niekur nedirbi ir laisvalaikiu cigaretes i Londona vezioji.

 9. Nervina sako:

  Per sventes iskrito pusetinos atostogos, o tu garsiu pigiu bilietu i Londona kaip tik nera. Visi pasiulymai sausiui vasariui, kai vel reikes darbe prie kompo palinkus sedeti. O taip norejosi uz kelis simtus pas draugus soktelti.

 10. Rūta sako:

  Pirmieji straipsnio sakiniai visiškai teisingi. Tikrai, turbūt jau būtų sunku rasti žmogų, kuris neturėtų jokių pažįstamų, emigravusių į užsienį…

  • ir ne tik sako:

   Šiais laikais sunku rasti žmogų, kuris nors trumpai nebūtų svarstęs galimybės emigruoti… ypač jaunimo tarpe. Ir, tenka pripažinti, nemažai šia galimybe pasinaudojo!

 11. Na sako:

  Londonas – itin populiari kryptis. Kas tiesa, tai ne melas. Ir ne visuomet bilietai perkami tik į vieną pusę. :)

 12. Rita sako:

  Be abejones, skrydžiai į Londoną kai kuriuos domina ne tik dėl darbo paieškų. Juk Londone tiek daug įdomių objektų! Reiktų begalės laiko, norint juos visus apžiūrėti. Įviraus pobūdžio muziejai, galerijos, architektūrinės ir istorinės vertybės, įspūdingi parkai ir t.t.

 13. Ir dar sako:

  Ir dar nepamirškim, kiek ir kokių renginių yra organizuojama! Aišku, kai kurių kaina – milžiniška, bet ir įspūdžiai neįkainojami. Lietuvai net neverta lygintis. :)

 14. Jonas sako:

  Mano vienas pažįstamas britas nuolat kartoja „Londonas – ne visa Anglija“. Todėl, apžiūrėję šį įspūdingą miestą, pasidomėkim ir kitomis Anglijos vietomis. Juk pigūs skrydžiai organizuojami ir į kitus Anglijos oro uostus.

 15. Irmantas sako:

  Dedu pliusą už straipsnį. Kai vyksiu į Londoną, reiks darkart perskaityt visą informaciją ir prisimint, kaip nuo kokio oro uosto iki miesto nusigaut.

 16. Saulė sako:

  Hm, kažin į kurį oro uostą geriausia skristi? Noriu kelias dienas praleisti Londone, pagrindines vietas aplankyti. Žinoma, labiausiai domina centrinė miesto dalis.

  • Laima sako:

   Mane irgi šitas klausimas domina. Ketinu pavasarį ten studijuojančią draugę aplankyti. Matyt, geriausia bus jos patarimo pasiklausti. Kad vėliau nepasiklysčiau. :)

 17. eee sako:

  O aš jau kitą savaitę skrendu į Londoną. Kelionės tikslas – laimės ieškot. Gal pavyks kokį darbelį susirast. Noriu naujų iššūkių!

  • Kęstas sako:

   Sėkmės tau. Tik nepamiršk, kad bilietai į Londonoą pigūs, bet pragyvenimo kaina – kur kas brangesnė. Todėl nevažiuok tuščiom kišenėm, nes konkurencija tarp emigrantų labai didelė, nebus taip paprasta įsitvirtint.

 18. Anonimas sako:

  Kaip tik šiuo metu ieškojausi, kokie skrydžiai pigiausi į Londoną, kai radau šį straipsnį. Hm, dar prieš skrendant reikės atidžiau pasidomėti, kokiais būdais galima iki miesto nusigauti. Sutaupysiu laiko ir nervų.

Palikti atsiliepimą