Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs skrydžiai į Milaną

Jei domina skrydžiai į Milaną, jums greičiausiai teks atsidurti didžiausias Milano oro uoste Malpnesa (Malpensa MXP). Jis įsikūręs į šiaurę už 45 kilometrų nuo miesto Vareze miestelyje. Oro uoste 2  terminalai, kurie aptarnauja skrydžius į Milaną. Tar terminalų kursuoja autobusai. Iš Malpensos nusigauti į Milaną, kuris paprastai ir yra kelionės tikslas, galima keliais būdais.

Skrydžiai ir lėktuvų bilietai į Milaną, Italija

Traukiniu.  Nuo 1 oro uosto terminalo iki pačiame Milano centre esančios stoties Cadorna kursuoja traukinys, kuris dar stoja Bovisa, Saronno и Busto Arsizio stotyse. Kelionės laikas 40 minučių.  Bilietų kainas ir tvarkaraštį galima pasitikslinti čia.

Iki miesto taip pat galima nuvažiuoti Trenitalia traukiniu, kurio maršrutas prasideda nuo Gallarate stoties. Iki jos iš oro uosto terminalų kursuoja autobusai.

Autobusu. Iš oro uosto autobusai kursuoja į Linate oro uostą ir Turiną. Jų tvarkaraštį rasite čia.

Vykstant automobiliu, iš oro uosto reikia įvažiuoti į autostradą  A8 (Autostrada dei Laghi), nuo kurios į patį miestą įvažiuosite pasukę Busto Arsizio nuvažiavime.

Antrasis pagal dydį po Malpensos Milano oro uostas – Orio al Sero (Orio Al Serio, BGY), įsikūręs už  55 kilometrų už miesto. Jis aptarnauja pigių skrydžių bendroves ir kai kurias vietines avialinijas. Nuo šio oro uosto iki miesto galima važiuoti tiek autobusu, tiek traukiniu. Jei rinkotės pigų skrydį į Milaną, greičiausiai ir išlipsite šiame oro uoste.

Autobusai iš oro uosto važiuoja tiesiai į Milano centrą arba Bergamo miestą. Nors maršrutus aptarnauja keletas kompanijų, visų jų bilietai kainuoja 9–10 EUR. Juos galima įsigyti aerouosto kasose.

Traukiniai važiuoja tik iš Bergamo miesto, iki kurio galima nuvažiuoti iš oro uosto kursuojančiu autobusu. Tokia kelionė kainuos 1.7  EUR. Bergamo geležinkelio stotyje galite sėsti į traukinį, kuris jus nuveš į Milaną.  Bilietas kainuos 4,6 EUR. Kelionė truks maždaug valandą.


Milano Linate oro uostas
(Linate, LIN) aptarnauja vietinius ir Europos sąjungos vidaus skrydžius.  Iš jo į Milaną galima nuvažiuoti 73 maršruto autobusu, kuris išvyksta kas dešimt minučių ir veža iki San Babila Station stoties.

Panašūs įrašai

Žymės: ,

11 atsakymų į " Pigūs skrydžiai į Milaną "

 1. erika rašo:

  rugpjiucio pabaigoje planuojame atostogauti italijoje rimini kurorte,atskrisime i milano BGY oro uosta,koks butu pigiausias varijantas nuvykti i Rimini.ar is bergamo ar is milano centrale gelezinkelio stoties,kiek laiko uztruktu ir kaina ?dekui

 2. Noriu rašo:

  Nors kai kurie pazystami man sako, kad Milane nelabai yra i ka ziuri, kad tai ne Roma ar Venecija, bet vis tiek noriu i ten. Reikes tik pigesniu bilietu paieskoti per kokia akcija. Nesinori pripazinti, kad pagrindinis tikslas ne architektura, bet grazus daikteliai, kuriu ten galima pirkti pigiau nei Lietuvoje.

  • Aha rašo:

   Gerai pasisopinti nera blogai. Kartais skrendu i Milana per ispardavimus. Ir nauda, ir kultura vienoje vietoje

  • Lina rašo:

   Na, Milanas gal ir ne Roma ar Venecija, bet visgi juk tai svarbiausias šiaurinės Italijos miestas, be to – madų sostinė! Drįsčiau ginčytis, kad neverta ten apsilankyti.

 3. Lina rašo:

  Gal galite kas nors trumpai papasakot, ką verta aplankyti Milane? Turiu nusižiūrėjusi keletą vietų, bet nenoriu praleisti ko nors svarbaus. :)

 4. Milka rašo:

  Be abejonės, vienas gražiausių architektūrinių pamiklų – Duomo katedra. Jei domina istorinės vertybės, nueikit pasižiūrėti paveikslo “Paskutinė vakarienė” (tik būtinai vietą rezervuokitės iš anksto!). Girdėjau, kad yra ir keletas neblogų muziejų bei galerijų, bet pati juose nebuvau, tad negaliu nieko patarti.

 5. Tomas rašo:

  Dar nuo savęs pridėsiu: būtinai apsilankykite kokiam nors vietiniame restorane. Vakarienės kaina gal ir nebus labai maža, bet maistas – pasakiškas, tikrai nenusivilsite. Tiek picos, tiek makaronai, tiek kiti tradiciški itališki patiekalai labai skiriasi nuo gaminamų Lietuvoje.

 6. Eglė rašo:

  Hm, prieš vykstant į Milaną, tikra vertėtų pasidomėti, kaip nuo oro uosto iki paties miesto nusigauti. Kitaip teks bereikalingai klaidžioti, o ir kelionės kaina bus didesnė. Daugiau tokių straipsnių ir apie kitas šalis, į kurias vykdomi pigūs skrydžiai!

 7. admin rašo:

  Noriu į išpardavimus, nors ir nežinau ar juos pasiekus neteks nusivilti.

 8. Marius rašo:

  Labai noreciau suzinoti, kaip butu galima atskridus 22.30 i Milano Bergamo oro uosta is Vilniaus pasiekti tapati vakara pasiekti Malpensos oro uosta? Kokiu viesuoju transportu butu patogiausia vaziuoti ir kiek tai kainuotu? Ar galima Malpensos oro uoste nakvoti? Labai aciu uz informacija.

Palikti atsiliepimą