Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs skrydžiai į Romą

Pigūs skrydžiai į Romą, lėktuvų bilietai į Romą. Didžiausis Romos oro uostas pavadintas legendinio dailininko Leonardo da Vinči vardu (Fiumicino Aeroporto/ Leonardo da Vinci). Jis įsikūręs už trisdešimties kilometrų nuo miesto ir sudarytas iš trijų terminalų.

Pigiausi bilietai ir skrydžiai į Romą
[eturas_flights1 Roma VNO;RIX one_way 5]

Terminal, А aptarnauja vietinės avialinijas, Terminal В – tarptautines ir vietines avialinijas, Terminal С — skirtas tik tarptautiniams skrydžiams. Terminal  С, per kurį į Italiją patenka daugiausia turistų, suskirstytas į dvi dalis, tarp kurių kursuoja mažas traukinukas. 
Oro uosto tinklalapis: www.adr.it ir www.fiumicino-online.it.

Iš oro uosto į Romą ir atgal galima nuvažiuoti traukiniu Leonardo Express, kuris kursuoja iš pačiame oro uoste esančios stoties  (Stazione Aeroporto).  Iki perono iš terminalų reikia eiti sekant nuorodas.  Stazione Aeroporto važiuoja iki Termini (Termini) stoties ir du kartus per valandą išvyksta iš 25–29 peronų. Traukinys važinėja nuo 6.37 iki 23.37. Kelionės laikas 30 minučių.  Bilieto kaina  11 EUR.

Į Romą galima važiuoti ir elektriniu traukiniu, kuris išvyksta iš tos pačios Stazione Aeroporto, tačiau šis traukinys važiuoja ne į Termini stotį, bet į  Ostiense arba Tiburtina, nuo kurių iki miesto centro dar keletas stotelių. Kelionės laikas 40 minučių. Bilieto kaina 5,5 EUR.

Iš oro uosto į miestą ir atgal ištisą parą kursuoja kompanijos  Cotral autobusai. Jų maršrutas Stazione Tiburtina — Termini stotis. Autobusai stoja  dei Cinquecento stotelėje netoli geležinkelio stoteis. Bilieto kaina 4,5 EUR. Jį galima pirkti pas autobuso vairuotoją.  Cotral tinklalapis: www.cotralspa.it.

Iš Leonardo da Vinči oro uosto galima važiuoti ir taksi. Kelionės kaina iki Romos centro   40–60 EUR. Į šią sumą itrauktas ir  7,75 EUR mokestis už įvažiavimą į oro uosto teritoriją.  Savaitgaliais ir švenčių dienomis tarifai gali būti didesni.

Čampino oro uostas (Aeroporto di Roma – Ciampino) antrasis pagal dydį Romos oro uostas. Jis vienas seniausių šalyje.  Įsikūręs už 20 km nuo miesto.  Jo specializacija – pigūs skrydžiai į Romą ir Italiją. Aptarnauja tokias pigių skrydžių bendroves, kaip Ryanair, Easyjet, Blue Air.

Turistai, kuriems reikia patekti į Romą, arba iš miesto į oro uostą, Terravision kompanijos autobusais iš oro uosto vežami į  Termini geležinkelio stotį (Terminim įsikūrusią Romos centre. Kelionė šiame autobuse kainuos 4 EUR. Bilietai parduodami lėktuva, arba kasose oro uoste.  Kelionės laikas  40 minučių.

Iš Čampino į Italijos sostinę patekti taip pat galima Cotral autobusu —bilieto kaina 5 EUR, ir  Sitbusshuttle kompanijos autobusais — už bilietą teks mokėti

Kelionė taksi kainuos nuo 40 EUR.

Patiekalų kainos Romos centre esančiuose restoranuose.
Miesto pakraščiuose ir turistų ne taip gausiai lankomose vietose užkąsite pigiau. Visgi verta atminti, kad Italija, o tuo labiau jos sostinė, toli gražu ne pačios pigiausios vietos Europoje.

Pica10,00 EUR
Makaronai10,00 EUR
Vyno butelis 15,00 EUR
Salotos 8,00 EUR
Mėsos ar žuvies patiekalai 20,00 EUR
Desertai 6,00 EUR
Capuccino 4,00 EUR

Žymės: ,

5 atsakymų į " Pigūs skrydžiai į Romą "

 1. Jurka sako:

  Roma jau nuo seno man kelia pačias geriausias emocijas, nors dar niekad ten nesu buvęs. Visgi jos istorija labai įdomi. Pažįstami, kurie buvo, labai džiaugėsi. Dabar pradedu kurpti planą, kad ir man reikia pagaliau aplankyti šią vietą. Taigi norėčiau, kad kas nors man atsakytų, kur verčiausia Romoje nuvykti pirmiausia, kokie objektai labiausiai prikausto dėmesį? Ačiū.

 2. Vaida sako:

  Sveiki, nežinau, kaip jus, bet mane ypatingai vilioja Roma. Deja, niekada dar ten nebuvau. Labai norėčiau patarimų, kur labiausiai verta pabuvoti šiame mieste, kur galima nueiti?

 3. Jovaras sako:

  Lankytinų vietų Romoje, kaip sakoma, nors su vežimu vežk. Buvau šiame įspūdingame mieste. Koliziejus – objektas, į kurį nuvykti negalima praleisti progos. Man patiko Via Condotti gatvė, kurioje tvyro prabangi atmosfera. Patarčiau atsidurti prie Trevi fontano, taip pat Kapitolijaus muziejuse. Apskritai Romoje yra nemažai visokių bažnyčių, muziejų. Labai norėjau nuskristi į minimą miestą. Savo svajonę išpildžiau, o įspūdžiai neišdidldomi.

 4. Ta pati Vaida sako:

  Labai ačiū, Jovarai, dabar dar labiau noriu nuvykti į Romą. Tikiuosi per kelis mėnesius įgyvendinti šią savo svajonę, kitaip jausiuosi tarytum nenuveikusi to, kas visapusiškai pagerintų nuotaiką, suteiktų harmonijos ir įkvėpimo. Beje, kaip suprantu, pats buvai Romoje?

 5. romenas sako:

  Mėgstantiems apsiprekinti – Romoje jau veikia garsioji Kalėdine mugė Pjeca Navona aikštėje. Tai garsiausia tokia mugė visoje Italijoje. Pardavėjai čia stovės iki sausio 6 d.

Palikti atsiliepimą