Lektuvu bilietai

Pradinis » Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Pigūs skrydžiai iš Kauno oro uosto

Pigūs skrydžiai su RyanAir iš Kauno tai šio  oro uosto skiriamasis ženklas. Pasaulinė bendrovė čia įkūrusi savo bazinį oro uostą ir rengia pigius skrydžius į Londoną, Dubliną, Frankfurtą, Liverpulį, Barseloną, Berslyną, Geteborgą. Pigūs skrydžiai į Angliją, Airiją, Vokietiją, tai taip pat  RyanAir parduodamų lėktuvų bilietų privalumas, kuriuo kasmet pasinaudoja šimtai tūkstančių lietuvių.

[eturas_flights1 Londonas;Dublinas;Liverpulis;Roma;Milanas KUN one_way 5]

RyanAir – šiuo metu didžiausia Europos pigių skrydžių aviakompanija, kurios vienintelė veikla pigūs skrydžiai. Verslo klasės vietų šios bendrovės lėktuvuose nėra.  Įmonė 26 šalyse turi 27 bazes ir skraido 649 maršrutais.  Nors pigūs skrydžiai su RyanAir jau apaugo legendomis, nes juose klientams nesistengiama suteikti kuo daugiau patogumo, RyanAir lėktuvų bilietai paklausūs kaip niekada. Pigesnių skrydžių ieškantys žmonės linkę susitaikyti su nepatogumais, jei tai leidžia sutaupyti. Potencialių keliautojų nebaugina nei bendrovės kalbos apie tai, jog galbūt bus parduodami RyanAir pigūs skrydžių skrydžių lėktuvų bilietai stovimoms vietoms, ar vietoj antro piloto „sėdės“ kompiuteris.  Prognozuojama, kad 2010 m.  pigūs skrydžiai su RyanAir bus įdomūs 60 milijonų keleivių.  Nepaisnt komforto trūkumo, žmonės nori keliauti kuo pigiau ir už RyanAir lėktuvų bilietus balsuoja savo piniginėmis. Bendrovės planuose – Kauno oro uoste aptarnauti milijoną keleivių.
Reikia pasakyti, kad bendrovė visgi švelnina savo griežtą taupymo politiką. Nors vien dėl taupumo RyanAir pigių skrydžių bilietus ilgai buvo galima įsigyti tik šios įmonės tinklalapyje, dabar juos jau parduoda ir kiti lėktuvų bilietų pardavėjai. Tiesa, dažnai prašoma mokėti aptarnavimo mokestį, nes savo palyginus mažu pelnu bendrovė dalintis nelinkusi.

Be RyanAir iš Kauno skraido didžiausia Baltijos valstybėse oro kompanija airBaltic, siūlanti tiesioginius pigius skrydžius į Kaliningradą ir Kopenhagą. Be Laikinosios sostinės, šios bendrovės lėktuvai kyla ir iš Vilniaus bei Palangos oro uostų. Iš Rygos, kuri, savaime suprantama, yra airBaltic pagrindinė bazė, nes įmonė priklauso Latvijos vyriausybei,  galima pasiekti daugiau kaip 50 Rytų ir Vakarų Europos miestų.

Skrydžių iš Kauno oro uosto tvarkaraščiai


Kaunos oro uostas – jei norite plačiau paskaityti apie šį oro uostą.


Kaip nuvažiuoti į Kauno oro uostą

Iki Sovietinės okupacijos lėktuvus iš kitų valstybių priimdavo Kauno Aleksoto oro uostas. Jame reguliarius maršrutus aptarnaudavo  Sovietų sąjungos ir  Vokietijos bendrovės  – Deruluft, Lufthansa,, Buvo tik keletas skrydžių  Karaliaučius–Maskva, Berlynas–Maskva bei Karaliaučius–Leningradas. 1939 m. pradėta reguliariai skraidyti maršrutu Kaunas–Palanga. Per 1938–1939 m. atlikta 216 reisų ir pervežti 764 keleiviai, 1939–1940 m. mūsų šalies keleiviniai bei krovininiai lėktuvai skraidė ir į Rygą.

2012 m. vasaros sezoną bus rengiami skrydžiai iš Kauno į Palmą de Maljorką, Maltą, Kiprą, Dubliną, Londoną (Stanstedą, Getviką, Lutoną), Liverpulį, Lydsą Bradfordą, Rygą, Frankfurtą Haną, Birmingemą, Briuselį, Bristolį, Oslą, Tamperę, Stokholmą, Edinburgą, Alikantę, Rodą, Kosą, Maskvą ir Reikjaviką.

Palikti atsiliepimą