Lektuvu bilietai

Pradinis » Pigios kelionės gidas

Rezervuoti pigesnius bilietus

Lankytinos Dublino vietos

2010 m. populiariausia Airijos sostinės Dublino vieta buvo zoologijos sodas. Nacionalinė turizmo asociacija (Failte Ireland) skaičiuoja, kad per metus pažiūrėti gyvūnų atėjo 960 000 žmonių.

Dublino zoologijos sodas įkurtas dar 1830 m. Šiandien tai ne tik vieta, kur galima pamatyti egzotiškus gyvūnus, bet ir ekologijos centras. Vaikams virš 3 m. bilietai kainuoja 10,5 euro, suaugusiems iki 15 eurų. Vieningos kainos nėra, nes grupėms, šeimoms ir pan. taikomos nuolaidos.

Antroji vieta lankomiausių Dublino objektų reitinge atiteko „Guinness“ alaus daryklos sandėliams, kuriuos įrengtą muziejų per metus aplankė 930 000 žmonių. Daugeliui alaus mėgėjų kelionė į šią gamyklą tai savotiškas ritualas. Darykloje per dieną išverdama keletas milijonų pintų (pinta 0,568 litro) garsiojo alaus. Muziejuje veikia ekspozicija, pasakojanti apie alų ir puikus baras, kuriame galima padegustuoti pačio šviežiausio gėrimo.

Trečioje vietoje Nacionalinė Airijos galerija, kurią per metus aplankė 736 000 žmonių. Muziejus įkurtas 1854 m. ir jame eksponuojami žymiausių Airijos menininkų bei Nyderlandų ir Italijos dailininkų darbai.

Įdomu tai, kad 2008 m. lankomiausių Dublino vietų sąrašo viršuje buvo „ Guinness“ alaus darykla, kurią per metus aplankė virš milijono turistų. Į zoologijos sodą užsuko 930 000 keliautojų, o trečioje vietoje buvo Mochero uolos Kler grafystėje, kurių pažiūrėti nepatingėjo atvažiuoti 808 000 keliautojai.

Tekstai, kurie jums gali būti naudingi:

Pigūs skrydžiai į Dubliną

Lėktuvų bilietai į Airiją

Londonas – nemokamos pramogos

Londono lankytinos vietos

Pigūs viešbučiai Dubline, hosteliai

Palikti atsiliepimą