Lektuvu bilietai

Pradinis » Avialinijos, Lėktuvų bilietai

Rezervuoti pigesnius bilietus

Wizz Air pigūs skrydžiai ir lėktuvų bilietai

Vengrijos pigių skrydžių oro linijų Wizz Air iš Vilniaus pradedami rengti pigūs skrydžiai tai nauja viltis užkietėjusiems keliautojams rasti patogesnių skrydžių maršrutų. Pigių kelionių mėgėjai naudojasi „Ryainair“ pigiais skrydžiais iš Kauno, tačiau vilniečiams tai nėra patogu, nes bilietas iki Kauno oro uosto dažnai kainuoja brangiau nei pats skrydis.

Lėktuvų bilietus galima pirkti tinklalapyje pigusskrydis.lt ir pačios bendrovės puslapyje.

[eturas_flights1 Londonas;Milanas;Roma;Dublinas VNO;KUN one_way 5]

Wizz Air (oficialus tinklalapis wizzair.com/lt)

Wizz Air tai Vengrijos pigių skrydžių bendrovė. Nors ji mažesnė už Europos gigantą airių Ryainair, tačiau neslepia ambicijų pigių skrydžių rinkoje Ryanair lipti ant sparnų. Šiuo metu artimiausias oro uostas, iš kurio skraido Wizz Air – Rygos oro uostas.

Wizz Air pigius skrydžius rengs į Londono Lutono, Donkasterio Šefildo (Jungtinė Karalystė), Korko (Airija), Eindhoveno (Nyderlandai), Stokholmo Šavsta (Skavsta), Milano Bergamo, Romos Fiumičino (Fiumicino) bei Barselonos (Ispanija) oro uostus.

Wizz Air skrydžių tvarkaraštis http://wizzair.com/flights/Vilnius/

Ką reikia žinoti keleiviu, susiruošusiam skristi su Wizz Air.

Wizz Air rankinis bagažas

Papildomai neapmokestinus leidžiama vežtis iki 10 kilogramų rankinio bagažo, tačiau nuo 2012 m. spalio 24 d. rankinis bagažas išskiriamas į dvi grupes. Jei kurpinė ar lagaminas iki 56x45x25cm, į saloną jį galite įsinešti nemokamai. Jis privalo tilpti po priekyje sėdinčio keleivio sėdyne. Iki 56x45x25cm dydžio kainuos 10 eurų (mokant internetu). Oro uoste kaina jau 20 eurų. Beje, į saloną leidžiama įnešti tik vieną bagažo vienetą. Nesvarbu ar jis didelis, ar mažas. Nebus taip, kad mažą lagaminą įsinešite nemokamai, o šalia dar ir didelį už 70 Lt. Visi daiktai – binoklis, kompiuteris, fotoaparatas, turi tilpti į šį nešulį.

Išimtis jei kartu su jumis keliauja jaunesni nei dvejų metų vaikai, į saloną galite papildomai įsinešti kūdikių maistą, sulankstomą vežimėlį, lopšį.

Wizz Air bagžas

Wizz Air pigūs skrydžiai pasižymi tuo, kad keleiviui reikia papildomai mokėti ir už krovininiame skyriuje skraidinamą  bagažą. Kai perkami Wizz Air lėktuvų bilietai, rezervuojant skrydį reikia nurodyti ir kiek vietų bagažui Jums reikės ir už jas atskirai sumokėti. Todėl prieš mokant reikia gerai pagalvoti, ir kiek daiktų vešitės į kelionę.

Jei už papildomą bagažą mokėsite oro uoste, tai kainuos brangiau nei mokėti perkant Wizz Air lėktuvų bilietus. Jei pasiimsite mažiau daiktų nei deklaravote ir apmokėjote, skirtumo niekas negrąžins.

Visgi vienas is didžiausių Wizz Air privalumų yra jų registruotas bagazas, kurio leidžiamas svoris net 32 kg uz 53 Lt (one way), tai pirmyn atgal 106 LT. Rankinio bagažo ir bagažo, gabenamo lėktuvo krovininiame skyriuje, svoris nesumuojamas. Jei Jūsų nešuliai sunkesni, teks mokėti papildomai. Rankinio bagažo ir bagažo, gabenamo lėktuvo krovininiame skyriuje, svoris nesumuojamas.

Daiktų, kurie skirti vaikų iki dvejų metų, priežiūrai, papildomai registruoti nereikia. Išimtis – vaikiškas vežimėlis, už kurio skraidinimą mokėti nereikia, bet draudžiama Į saloną su savimi imti automobilines kėdutes.

Papildomos Wizz Air teikiamos paslaugos

Papildoma vieta kojoms. Visuose lėktuvuose prie avarinių išėjimų yra sėdynės, kuriose sėdėti erdviau nei likusiose vietose. Pigių skrydžių bendrovės, tame tarpe ir Wizz Air taupo salonuose sustatydamos papildomas kėdžių eiles. Taip galima parduoti daugiau lėktuvų bilietų. Jei norite erdvesnių sėdynių, tai galite užsisakyti rezervuodami Wizz Air skrydžius ir mokestis bus automatiškai pridėtas prie bilieto kainos. Paslaugą galima įsigyti bei už ją sumokėti ir oro uoste.

Kadangi erdvesnės vietos yra šalia avarinių išėjimų, jos neparduodamos keleiviams su antsvoriu, asmenims, dar nesulaukusiems 18 metų, nėščioms moterims, keliautojams, kurie kartu vežasi jaunesnius nei dvejų metų vaikus ir keleiviams, kuriems reikalinga išskirtinė priežiūra.

Teisė be eilės įeiti į lėktuvą. Šią paslaugą taip pat galima užsisakyti rezervuojant Wizz Air pigių skrydžių bilietus. Mokestis bus automatiškai pridėtas prie lėktuvo bilieto kainos. Mokesčio dydis priklauso nuo kiekvieno oro uosto. Standartinio nėra. Jei dėl kokių nors priežasčių šia teise nepasinaudojote, mokestis negrąžinamas.

Maitinimas

Pigių skrydžių bėndrovių skrydžiuose maitinimas nėra įtrauktas į bilieto kainą. Išalkusiems skrydžio metu stiuartai pasiūlys salone įsigyti užkandžių ir gėrimų.

Iš Vilniaus oro uosto, kai skandalingai žlugo Star1 Airlines, keleivius skraidina keturiolika skrydžių bendrovių. Tarp jų tokie gigantai, kaip Lufthansa, Finnair, Aer Lingus, SAS, Brussels Airlines, airBaltic.


83 atsakymų į " Wizz Air pigūs skrydžiai ir lėktuvų bilietai "

 1. Inga sako:

  ar tikrai galima vezti lagamina, kuris sveria 32 kilogramus??? bijau, kad oro uoste nereiketu issikraudineti….

  • admin sako:

   Iškraudinėti kelionės lagamino neteks. „Wizz air“ tikrai leidžia vežtis didesnį lagaminą nei kitos kompanijos. Dėl to šias oro linijas ir renkasi tie, kurių krovinys didesnis.

   Čia tikslūs reikalavimai jų puslapyje http://wizzair.com/useful_information/baggage/?language=LT#3

   • renata sako:

    sveiki nusipirkau bilieta is wizz air pirma karta ir nezinau kiek istikruju galima veztis kilogramu? (vieno bagazo) gal galite parasyti kiek galima kg vienam bagazui?

    • admin sako:

     “Wizz air” skrydžiai skiriasi nuo kitų oro linijų. Jų gėris tame, kad galime gabenti šiek tiek daugiau bagažo nei, pavyzdžiui. „Ryanair“. Pagal oficialias taisykles, „Wizz air“ bilietą nusipirkusiam žmogui su savimi galima pasiimti vieną rankinio bagažo vienetą (krepšį, mažą lagaminą). Jo matmenys turi neviršyt 55 x 40 x 20 cm, o svoris – 10 kg. Prasmukti su desniu vargiai pavyks.

     Registruojantis skrydžiui oro uoste oro linijų darbuotoja šią rankinę pasvers ir paprašys įdėti į specialių stendą. Jei ji ten netilps ar bus per sunki, teks primokėti arba atiduoti į registruoto bagažo skrydių. Be šios rankinės, keliautojai gali į lėktuvo saloną pasiimti šiuos daiktus: paltą arba apklotą, mobilųjį telefoną, knygą ar kitą skaitinį, beto galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį bei ramentų porą neįgaliesiems.

     Registruoto bagažo be mokesčio galima imti 32 kg. Lagamino, kuris bus skraidinamas bagažo skyriuje, išmatavimai negali viršyti: plotis: 1,499 m, aukštis: 1,194 m, ilgis: 1,715 m.

     Jei norite gabenti daugiau daiktų, bagažo mokestį užsisakykite iš anksto – oro uoste už jį teks sumokėti brangiau nei užsakant iš anksto.

 2. janina sako:

  kaip galima uzsisakyti bagaza iki 32kg,jei perkant bilieta jo neissipirkau

 3. Jolita sako:

  ar sportinės įrangos svoris, taip pat kaip ir paprasto registruoto bagažo, yra max 32 kg?

  • admin sako:

   „Wiiz air“ netaiko skirtingo svorio reikalavimų paprastam registruotam bagažui ir sporto įrangai. Tiesiog sporto įrangą reikia atitinkamai supakuoti ir sumokėti papildomą mokestį: Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 105 LT jei mokama paskambinus į skrydžių bendrovę arba 140 Lt mokant oro uoste.

   • zilvinas sako:

    sveiki.skridau su wizzairu ir teko susimoketi oro uoste uz rankini baagaza 123lt nes nepastebejau kad lagami as turetu buti mazesnis .skrysiu atgal ir nenoriu tiek moketi sake oro uoste kad galima uzsisakyti i ternetu pigiau mokesti uz lagamina,nerandu kur ir kaip?

 4. ruta sako:

  ar galima su wiiz air skraidinti naminius gyvunus.

 5. Grazina sako:

  Laba diena. Nusipirkau bilieta i Korka. Taciau skrisiu tik su rankiniu bagazu. Nors dabar pagalvojau, kad gryztant i Lietuva vis delto vien su rankiniu neapsieisiu. Norejau suzinoti, ar bagazo mokestis Korko oro uoste bus 30 euru, kaip nurodyta wizzair puslapyje?

  • admin sako:

   Bagažo mokestis priklauso nuo to, kada ir kaip jį mokate. Čia „Wizz air“ bagažo mokesčiai. Už šią sumą leidžiama vežtis 32 kg. suvenyrų ir kitų gėrybių.

   Bagažo mokestis svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
   (kai tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra iki 2 valandų) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 53 LTL

   Bagažo mokestis svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
   (kai tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra lygiai 2 valandos arba ilgesnė) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 70 LTL

   Bagažo mokestis oro uoste Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 106 LTL

   Bagažo mokestis prie vartų Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 212 LTL

 6. Grazina sako:

  Ir dar iskilo vienas klausimas :) Ar tiesa, kad wizzair’o „deze“ kurioje reikia matuoti rankini bagaza is tikruju neatitinka nurodytu matmenu ju oficialiame puslapyje? girdejau, kad jeigu rankinis telpa i Rayanair’o „deze“, tai i Wizzair’o jo neikisi :) Nors bagazo matmenys abieju nurodyti vienodi. Turiu lagamina, kuris i Rayanair kaip tik tilpo, tai vadinasi i Wizzair’o netilps?
  Labai aciu uz atsakymus :)

  • admin sako:

   Neteko susidurti, kad „Wizz air“ taip sukčiautų. Gal tiesiog kaltas „perkimštas“ lagaminas, nes papildomų milimetrų jie tikrai nenori.

 7. Donata sako:

  Sveiki. Ar nebus problemų jeigu rankiniame bagaže vešiuosi papuošalus (auskarus, laikrodį su metaline apyranke) ?

  • admin sako:

   Problemų nebus. Po patikros papuošalus ir laikrodį galite vežtis rankiniame bagaže. Nepatartina į rankinį bagažą dėti kvepalų, dezodorantų ir kitokių skysčių. Dažnai užkliūna ir benzininiai žiebtuvėliai.

 8. Gražina sako:

  Laba diena!Noriu paklausti, kodėl, skrendant su įvairiomis oro bendrovėmis rankinio bagažo matmenys tinka,tačiau su „Wizzair“-ne.Paradoksas,bet jei ir su
  „wizzair“skrisi,pvz.iš Vokietijos,tai irgi viskas gerai,bet jau iš LT-ne.Liūdniausia, kad keleivis apie tai sužino paskutiniu momentu,kai daugiau jau neturi ką daryti,tik sumokėti solidžią baudą.Ir priežastis tikrai ne „išsipūtusiame“ lagamine.Dėkoju.

  • admin sako:

   Nesame „Wizz air“ ar „Ryanair“ atstovai, todėl mums irgi nepatinka tokie išsidirbinėjimai. Pamėginkite pagasdinti Metrologijos tarnyba ir Vartotojų teisių gynimo taryba. Jei jų stendas, kuriame matuojami lagaminai, „pakoreguotas“, pasiūlymas jį patikrinti turėtų padėti.

 9. agne sako:

  Sveiki
  ka daryti jei bilietas jau nupirktas uzcekintas o dar noreciau papildomai pasiimti kudiki iki 2 metu? Koki mokesti taikysite ir kaip tai padaryti?

  • admin sako:

   Tiesiog kreipkitės į Wizz Air ir šias bėdas pavyks išpsręsti. Skrydžio metu mažas vaikas vis tiek sėdi ant suaugusiojo kelių. Kūdikio mokestis Už vieno kūdikio skrydį < 88 LT,

   Sumokėjus kūdikio mokestį, kūdikiai iki 2 metų amžiaus gali skristi sėdėdami ant lydinčio suaugusiojo kelių. Ant vieno lydinčio suaugusiojo kelių gali keliauti ne daugiau nei 1 kūdikis. Kūdikio mokestį galima sumokėti internetu pateikiant užsakymą arba paskambinus į skambučių centrą. Mokant už kūdikį oro uosto ir užsakymo mokesčiai netaikomi. Kūdikiams negalima priskirti jokio bagažo, išskyrus vežimėlį (skraidinamą nemokamai). Į lėktuvą negalima įsinešti kūdikiams skirtų automobilinių sėdynių.

   Šiuo metu „Wizz Air“ taiko vienodą 25 EUR kūdikių kelionės mokestį už skrydį į vieną pusę. Tačiau, jei į vieną pusę skrendančio lydinčio suaugusiojo bilieto kaina yra mažesnė nei 25 EUR, taikoma kūdikio mokesčio suma yra tokia pati, kaip ir suaugusiojo bilieto kaina. Jei į vieną pusę skrendančio lydinčio suaugusiojo bilieto kaina viršija 25 EUR, taikoma kūdikio mokesčio suma yra 25 EUR.

   Tiek išvykimo, tiek grįžimo skrydžio dieną kūdikiai turi būti jaunesni nei 2 metų amžiaus. Jei kūdikiui sukanka 2 metai po išvykimo skrydžio ir prieš grįžimo skrydį, reikia įsigyti atskirą vietą. Vyresniems nei dvejų metų amžiaus vaikams neleidžiama keliauti ant lydinčio suaugusiojo kelių.

 10. Laima sako:

  Sveiki,kiek galima vežtis registruotame bagaže svaigiūjų gėrimų,cigarečių? wizzair.com Informacijoje neradau…ačiū už atsakymą

  • admin sako:

   Wizz.air nekontroliuoja akcizinių prekių. Tai kiekvienos valstybės muitinės reikalo. Kiek galima vežtis priklauso nuo atskirų valstybių. Nors oficialiai ES šalių narių piliečiams, keliaujantiems iš vienos valstybės į kitą leidžiami kiekiai turi būti ne mažesni kaip:
   ∙ 800 cigarečių,
   ∙ 400 cigarilių,
   ∙ 200 cigarų,
   ∙ 1 kg tabako,
   ∙ 10 litrų stipriųjų gėrimų,
   ∙ 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso),
   ∙ 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
   ∙ 110 litrų alaus.

   Tačiau yra vienas mažas niuansas – kiekviena šalis gali apriboti leidžiamų įsivežti akcizinių prekių kiekius. Didžioji Britanija tuo sėkmingai naudojasi. Kai kurių valstybių (lietuviai taip pat yra šiame sąraše) piliečiams įsivežti leidžiama kur kas mažiau.

   200 cigarečių arba 100 cigarilių
   4 litrai vyno
   1 litrų spirito ar stipresnio nei 22% alkoholinio gėrimo.
   16 litrų alaus

   Smulkia galite rasti čia: http://www.heathrow-airport-guide.co.uk/dutyfree.html

   Nepamirškite, kad tai, jog Lietuvoje jūsų nesustabdė oro uoste, dar nereiškia sėkmės. Mūsiškiai kartais perduoda duomenis apie per daug cigarečių gabenančius tautiečius kolegoms Didžiojoje Britanijoje. Jei žmogus sulaikomas su kontrabanda, jam, geriausiu atveju, teks sumokėti tabako akcizą.

 11. Rasa sako:

  Sveiki,ar galiu vežtis 1litro talpos skystį(dezinfekavimo priemonė,skirta kirpėjų įrankiams dezinfekuoti) registruotame bagaže?

  • admin sako:

   Registruotame bagaže dėl skysčių nekils bėdų. Tik pageidautina, kad jie neatrodytu „įtartinai“. Nors, kaip rodo praktika, prie reigstruoto bagažo turinio tikrintojai nesikabina.

 12. Laima sako:

  Užsisakius bilietą iš http://www.wizzair.com kompanijos,gavau bilietą,kuriame nurodytas laikas iš rygos 20:05 pakyla lektuvas,čia jų laikas rašomas ar Lietuvos? Kiek žinau skiriasi laikas viena valanda ?Ar tiesa?
  Ačiū

  • admin sako:

   Viskas tvarkoj. Laikas rašomas vietinis – tos šalies, iš kurios skrendama. Jei yra valandos skirtumas, pasižiūrėkite į skrydžio laiką ir pamatysite, kad „pagal laikrodį“ jis nesutampa su pakilimo ir tūpimo laiku.

 13. tomas sako:

  sweiki ar tiesa kad galima skraidint 16 bloku cigareciu vienu metu vienam bagaze…girdejau kad galima bet tai padaryti leidziama tik karta metuose ir cigaretes turi buti su cekiu kad pirktos parduotevej ir legalios?dekui

  • admin sako:

   Teriškai galima, tačiau ne į visas šalis. Pavyzdžiui, skrendant į Londoną Didžioji Britanija taiko specifinius reikalavimus.
   800 cigarečių,
   ∙ 400 cigarilių,
   ∙ 200 cigarų,
   ∙ 1 kg tabako,
   ∙ 10 litrų stipriųjų gėrimų,
   ∙ 20 litrų spirituoto vyno (pavyzdžiui, portveino ar chereso),
   ∙ 90 litrų vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 litrų putojančio vyno),
   ∙ 110 litrų alaus.

   Tačiau yra vienas mažas niuansas – kiekviena šalis gali apriboti leidžiamų įsivežti akcizinių prekių kiekius. Didžioji Britanija tuo sėkmingai naudojasi. Kai kurių valstybių (lietuviai taip pat yra šiame sąraše) piliečiams įsivežti leidžiama kur kas mažiau.

   200 cigarečių arba 100 cigarilių
   4 litrai vyno
   1 litrų spirito ar stipresnio nei 22% alkoholinio gėrimo.
   16 litrų alaus

   Smulkia galite rasti čia: http://www.heathrow-airport-guide.co.uk/dutyfree.html

   Cigaretės turi būti pirktos ES valstybėse – su atitinkamomis banderolėmis.

 14. Alma sako:

  laba diena norejau paklausti perkan bilieta reikia issipirkti ir bagazui vieta ar tik bagaza registruota ?

  • admin sako:

   Jei planuojate vežtis daugiau bagažo nei leidžia „Wizz Air“ normos, siūlytume vietą bagažui išpirkti iš karto su bilietu. Taip bus pigiau nei mokant už lagaminus oro uoste.

 15. Audrius sako:

  Laba diena,
  4m. vaikui norime paimti vaikiska vezimeli ar uz ji reikes moketi?
  ar vaikas gales tureti ir savo rankini bagaza?

  • admin sako:

   „Wizz air“ galima gabenti jaunesniems nei 2 metų vaikams skirtų daiktų: maisto, sulankstomą arba mažą vaiko vežimėlį. Jei keliausite su keturių metų vaiku, už jį reikės mokėti. Rankinį bagažą vaikas galės turėti, nes jis jau atskiras keleivis.

 16. R>A sako:

  Sveiki,jei bilieta perki i abi puse ir 1 registruota bagaza,tai kaip skaiciuoja bagaza i viena puse ar i abi puses.Aciu

  • admin sako:

   Skaičiuoja į abi puses. Paprastai perkant lėktuvo bilietą būna nurodyta ir bagažo kaina. „Wizz air“ vasaro sezono metu ima 20 eurų.

 17. Joli sako:

  Laba diena. Jei lagamino išmatavimai yra 53,5x37x17 be ratukų ir lagamino kojelių ( papildomai 3-4cm). Ar neturėsiu problemų su tokiu rankiniu bagažu?

 18. Fausta sako:

  Sveiki,
  ar kam teko susidurti su situacija, kai skrydis dar neivyko, o norint patvirtinti registracija internetu sistema ismeta, kad skrydis jau ivyko :) kaip elgetes tokioje situacijoje? Bilieta duoda atsisiusti, tai galesiu atspausdinti ir pateikti, bet kamuoja dvejones ar ju sistemoj nebus kokios klaidos, kas mane uzlaikytu oro uoste?

  • admin sako:

   Lėktuvo bilietą būtinai atsispausdinkite, o dėl šventos ramybės dar paskambinkite į oro linijas, ar agentūrą, kurioje pirkote bilietus. Bėdų neturėtų būti.

 19. Gabi sako:

  Romoje prie vartų, kadangi bagažas neatitiko išmatavimu(nors iš Lietuvos išvažiavom be problemų),
  sumokėjau 242 Lt.(70eur.)
  admin rašo:
  Bagažo mokestis prie vartų Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 212 LTL
  Lektuvo salone žurnalas rašo, kad kaina 208lt.(60eur.)
  Tai kiek realiai reikejo moketi???

 20. Rasa sako:

  Turime nusipirke bilietus skrydziui 2 suaugusiems. Dabar atsirado galimybe skristi ir vaikui 11 metu, kaip mes galetume nupirkti ir jam bileita. Atskirai bilieto pirkti be suaugusio neleidzioa. Aciu

 21. Judita sako:

  Sveiki, pirmadienį 2asmenys turime skrist į Paryžių. Ar tikrai nereikia užsiregistruot internetu ir atsispausdint įlaipinimo kortelės? Happy Fly aiškina, kad pakanka turėt tik asmens dokumentus! Ar nereikės oro uoste nieko primokėt?
  Ačiū.
  Judita

  • admin sako:

   Wizz air oficialiame puslapyje rašo:

   „Wizz Air“ nuo 2010 m. balandžio 1 d. pradėjo taikyti registracijos oro uoste mokestį. Užsakant iš karto apmokėta registracija oro uoste kainuoja 5 EUR, o oro uoste išvykimo dieną – 10 EUR. Registracijos internetu paslauga yra visiškai nemokama.

   Kitas niuansas, kad gali būti, jog kompanija, per kurią pirkote bilietus, pati Jus užregistravo ir bilietus atsiuntė elektroniniu paštu. Bet kokiu atveju, jei nenorite primokėti, šią registraciją teks pateikti oro uoste.

 22. Aliona sako:

  Pries 2 dienas nusipirkau bileta WIZZ AIR per interneta,rytoj isskrendu ir negaliu surasti kai atspausdinti ,rasau ta koda ir matau rezervacija,bet bileta kur atspausdinti nera,patarkit prasau:(

  • admin sako:

   Priklauso kaip pirkote bilietus. Jei isigijote ne tiesiogiai Wizz air svetaineje, o per agentura, to koda ir atspausdintos rezervacijos uzteks, kad sekmingai ir nemokamai uzsiregistruotumete.

 23. rima sako:

  Laba diena, as uzsisakius ir jau susimokejus uz bilietus bet buvau uzsakius be begazo dabar sugalvojau kad reikia bagazo :) ar galiu internetu pirkti ar oro uoste? kokia kaina butu ?
  aciu ,
  geros dienos

  • admin sako:

   Papildomai užsakyti bagažą geriausia internetu. Taip tiesiog pigiau. Mokant oro uoste reikės pakloti nuo 160 Lt. Mokant internetu kainas pateikiame.

   – Tais atvejais, kai numatytas skrydžio laikas yra trumpesnis nei 1:50 valandos, internetinis bagažo mokestis yra 15 EUR už lagaminą/skrydį, tačiau jei bet kuris iš jūsų skrydžių vienoje rezervacijoje išvyksta vasaros piko sezonu arba kitais atvejais po Kalėdų laikotarpio, mokestis yra 20 EUR už lagaminą/skrydį
   – Tais atvejais, kai numatytas skrydžio laikas yra lygus arba ilgesnis nei 1:50 valandos, internetinis bagažo mokestis yra 20 EUR už lagaminą/skrydį, tačiau jei bet kuris iš jūsų skrydžių vienoje rezervacijoje išvyksta vasaros piko sezonu arba kitais atvejais po Kalėdų laikotarpio, mokestis yra 25 EUR už lagaminą/skrydį

 24. rima sako:

  jau radau kur galima dar uzsakyti, bet ar imano kad tik i viena puse? pavyzdziui mano atveju as skrendu is stavangerio i vilniu, ir atgal tai man reikia tik is vilniaus???? ar galima????

  • admin sako:

   Be abejo galima. Bilietus perkate tik į ten kur reikia keliauti ir tada kada norite. Arba kada kainos geros :) Niekas negali priversti įsigyti bilieto i abi puses. O tokios akcijos, kai už sumažintą kainą tą dieną parduodami bilietai tik pirmyn ir atgal būna labai retai.

 25. Lijana sako:

  Sveiki,
  Noriu paklausti ar galima vezti zalia, bet saldyta mesa, pvz. kiauliena, vistiena? Jeigu taip tai kiek kg?

  • admin sako:

   Formaliai negalima. Oro linijos oficialiai skelbia, kad greitai gendantys daiktai į registruotą bagažą nepriimami. Į rankinį bagažą leidžiama imti tik kūdikiui skirtą maistą ir tik tiek, kad užtektų kelionei.

   Be to, maisto produktų įvežimą kiekviena valstybė reguliuoja atskirai ir pasitaiko, kad dešras ir lašinius „iškrausto“ muitininkai.

   Kalbant reliai, tikimybė, jog keletą kilogramų registruotame bagaže pavyks pravežti, yra. Tačiau užtikrinti, kad niekas neprisikabins negali niekas.

 26. erika sako:

  sveiki,baigesi ju pigus bilietai,pradzioj buvo,o dabar kainos kaip ir visose avija linijose ir dar didesnes. eilini karta apdume akis.

  • admin sako:

   Nesibaige, tik vasarą retai kada parduoda pigius bilietus. Arba jų kiekiai maži. Biudžetinės oro linijos tuo ir pasižymi, kad akcijos skrydžiams dažnai skelbiamos likus keliems mėnesiams iki reiso. Tradicinės bendrovės atvirkščiai, pigiai parduodamos bilietus stengiasi užpildyti tuščias vietas lėktuvuose prieš pat skrydį.

 27. jovita sako:

  nusipirkom bilietus, paskui sugalvojom ir vaikus kartu vestis, 3 ir 7 metu, ar galima pirkti viena bilieta suaugusiam kita vaikui? Nes neleidzia pirkti abu bilietus vaikams.

  • admin sako:

   Rokio amziaus vaikams atskirus bilietus vargu ar parduos. Rezervavimo sistema juk nezino, ar jie skris su tėvais, ar vieni. Jei perkate suaugusiojo bilietą ir tuo pačiu vaiko, nebus jokių bėdų. Bilietus tikrai parduos ir sėkmingai išskrisite.

 28. gerda sako:

  sveiki, nusipirkau bilietus internetu, apmokejau banko pavedimu iskart. klausimas:kur atsispausdinti tuos ilaipinimo talonus ar pan.?ar uztenka oro uoste pateikti asmens dokumenta?

  • admin sako:

   Priklauso nuo to, is ko pirkote bilietus. Jei juos įsigijote is agentūros (mūsų puslapyje būtent tokių agentūrų reklama), atsispausdinkite lapą, kurį gavote elektroniniu paštu. Ten bus ir Jūsų registracijos numeris, nors realiai sėkmingai išskrisite jei oro uoste pateiksite asmens pasą arba asmens identifikavimo kortelę (skrydžiams Europoje).

   Jei bilietus pirkote iš pačios „Wizz air“ svetainės, tai jų puslapyje turite užsiregistruoti ir kai atsispausdinti laišką, kurį gausite po registracijos. Kitaip oro uoste gali tekti primokėti. Tiesiog toks jų verslas.

  • admin sako:

   Atsispausdinti galima bet kur, kur yra spausdintuvas. Specifinių reikalavimų nėra. Įlaipinimo talonų reikalauja tik pigių skrydžių bendrovės. Kitoms užtenka paso ar asmens identifikacijos kortelės (jei skrendate į ES šalis).

 29. John sako:

  Teriškai galima, tačiau ne į visas šalis. Pavyzdžiui, skrendant į Londoną Didžioji Britanija taiko specifinius reikalavimus.
  800 cigarečių,
  ∙ 200 cigarų,
  Tačiau yra vienas mažas niuansas – kiekviena šalis gali apriboti leidžiamų įsivežti akcizinių prekių kiekius. Didžioji Britanija tuo sėkmingai naudojasi. Kai kurių valstybių (lietuviai taip pat yra šiame sąraše) piliečiams įsivežti leidžiama kur kas mažiau.
  200 cigarečių arba 100 cigarilių
  Cigaretės turi būti pirktos ES valstybėse – su atitinkamomis banderolėmis.

 30. Daiva sako:

  Sveiki skrendu su wizzair pasikeite nemokamo bagazo matmenys,o kg kiekis nesikeicia? beje ar rankiniame bagaze galma vestis prieskonius? vegeta,kepimo miltelius,zelatina zele miltelius,sausas mieles?ar si bagaza reikia registruoti?

  • admin sako:

   Pagrindinis pasikeitimas bagažo dydis. Svoris išlieka tas pats. Jei kurpinė ar lagaminas iki 56x45x25cm, į saloną jį galite įsinešti nemokamai. Jis privalo tilpti po priekyje sėdinčio keleivio sėdyne. Iki 56x45x25cm dydžio kainuos 10 eurų (mokant internetu). Oro uoste kaina jau 20 eurų.

   Ši nauja tvarka netaikoma skrydžiams į Ukrainą ir iš jos, išskyrus skrydžius iš Budapešto į Kijevą ir iš Londono Lutono oro uosto į Kijevą.Ši tvarka negalioja skrydžiams, kuriuos vykdo „Wizz Air“ Ukraina (WAU)).

   Prieskoniai ir jų mišiniai (jei tai nėra skysčiai) nereglamentuojami. Jei Jūsų prieskoniai bus gamyklinėse pakuotėse bėdų neturėtų kilti.

   Beje, į saloną leidžiama įnešti tik vieną bagažo vienetą. Nesvarbu ar jis didelis, ar mažas. Nebus taip, kad mažą lagaminą įsinešite nemokamai, o šalia dar ir didelį už 70 Lt.

 31. Neringa sako:

  sveiki, nusipirkau wizzair bilietus internetu is ju svetaines, atsispausdinau ilaipinimo kortele, bet cia nenurodyta nei pilietybe, nei ID nr. galiojimas ir palikta tusciu info langeliu. Ar taip ir turi buti?

  • admin sako:

   Taip ir turi būti. Realiai įlaipinimo kortelė tai tik formalumas ir būdas „numelžti“ neatidžius keleivius.

 32. Giedrė sako:

  Sveiki,

  Norime skristi į Paryžių su 2,8 metų vaiku. Tačiau jam vežimukas jau nebepriklauso nemokamai. Norėjome pasiteirauti, kokia būtų kaina registruoto bagažo – vežimuko, o gal galima jį vežtis kaip rankinį bagažą, nes vaikui jau bilietas bus perkamas?
  Iš anksto ačiū už atsakymą.

  • admin sako:

   Už vežimėlį reikės papildomai mokėti kaip už registruotą bagažą. Siūlome mokėti iš karto užsakant bilietą arba vėliau, bet „Wizz Air“ svetainėje. Taip šiek tiek pigiau. Kiek kainuos priklauso nuo skrydžio trukmės ir sezono. Žiemą, kai turistų srautai mažesni, pigiau. Čia kainos nepopuliaraus (neturistinio sezono) metu.

   Bagažo mokestis svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
   (kai tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra iki 1:50 valandų)
   (Nepopuliarus sezonas) Už vieną skrydį, keleivį ir bagažo vienetą 53 LTL

   Bagažo mokestis svetainėje „wizzair.com“ ir paskambinus į skambučių centrą
   (kai tvarkaraštyje nurodyto skrydžio trukmė yra lygiai 1:50 valandos arba ilgesnė)
   (Nepopuliarus sezonas) 70 LTL

 33. greta sako:

  laba diena norejau pasiteiraut ar skraidinate gyvunus

  • admin sako:

   Ar skraidinami gyvūnai priklauso ne nuo oro uosto, bet nuo oro linijų. „Ryanair“ ir „Wizz air“, kaip ir dauguma kitų biudžetinių oro linijų, gyvūnų negabena. Kitose šią paslaugą galima užsisakyti.

 34. ilon sako:

  Kiek rankineme bagaze galima vesti cigareciu? Ar galima vesti vaistus?

  • admin sako:

   Vaistus vežti galima. Jei receptiniai, patartina turėti receptą, nors prie populiariausių tikrintojai paprastai nekimba. Tikslios cigarečių normos nėra. Teoriškai tai ES valstybių prekė, kurios judėjimas neribojamas. Keletas, kartais keliolika blokų paprastai nekelia rūpesčių. Deja, kartai Didžiosios Britanijos muitininkai sugalvoja dalį tabako gaminių apmokestinti, nes teigia, kad jie skirti ne asmeniniam naudojimui.

   Gudresni lietuvaičiai, kad išvengtų nereikalingų klausimų, kišenėje veža praplėštą nepilną pakelį ir žiebtuvėlį.

 35. Vita sako:

  sveiki susiduriau su tokia problema ,skrendu i Milana su Wizzair mazasis lektuvas ,ten ismatavimai lb mazi ,o toliau i Maroka su Raynair ,rankine didesne 8 cm negu reikiami 42 cm .as galesiu susimoket tuos 35 litus oro uoste ?

 36. Irena sako:

  Sveiki,

  Ar 46x34x22cm matmenu lagaminas nesukels problemu, deklaruojant ji kaip Wizzair mazaji lektuvo salono bagaza?
  Aciu.

  • admin sako:

   Greičiausiai problemų sukels, nebent tai nepilnas ir gan minkštas krepšys, kurį galima per jėgą sugrūsti į oro uoste stovintį patikros stendą. ČIa reikalavaimai mažajam bagažui.

   1.Mažas orlaivio salono krepšys:
   Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42x32x25cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Jis privalo tilpti po keleivio sėdyne priešais jus.

 37. Ernesta sako:

  Laba diena, uzsisakinejau bilieta per wizz air ar kai atsispausdini bilieta buna tik vienas lapas?

 38. Lina sako:

  Laba diena, skaiciau internete, kad wizz air bendrove nuo 2014 m. kovo 31 d. vykdys tiesioginius skrydzius I Gruzija,norejau suzinoti,kada bus galima isigyti tiesioginiu skrydziu bilietu? Man reikalingi bilietai balandzio 14 d. Tiesog bijau laukti paskutines dienos, arba negauti visai bilietu. Aciu uz atsakyma
  Geros dienos

  • admin sako:

   Paskutinės dienos tikrai nelaukite – reguliariai tikrinkite ir pirkite kai kaina Jums bus priimtina. Tikimybė, kad prieš pat skrydį bus pigiai išparduodami keli likę bilietai yra, tačiau niekas negali užtikrinti, kad juos nupirksite būtent Jūs.

 39. Ema sako:

  Tai nesuprantu,kodėl jei vežate šunis-vedlius,kodėl neleidžiate imti kitokių šunų.Tai kaip nugabenti šunį iš Lietuvos,jeigu nei jūs, nei rainerai neima??? O kitokie į Izraelį neskrenda.
  Labai nepatogu ir brangu žmogui bogintis ė kitą šalį,kad nuskraidinti augintinį. Nesuvokiu problemos-juk vežančių gyvūnus vienetai.

 40. Laura sako:

  Sveiki. Noriu suzinoti kiek dabar yra leidziama vestis vyno registruotame bagaze? Ir bagazo matmenys rasomi plotis 1.499 aukstis 1.194 ilgis 1.715 cm. Tai cia dalinti is dvieju reikia? Nesuprantu as cia tu bagazo ismatavimu kokie turi buti.

 41. Giedrė sako:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti ar reikalinga pažyma, pateikti orouoste, jei po operacijos turiu metala kojoje? Girdžiu įvairių nuomonių, todėl norisi žinoti tiksliai. Ačiū už atsakymą.

Palikti atsiliepimą